Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyet lehet velem érteni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyet lehet velem érteni, ha ezek tudatában inkább prostihoz megyek?

Figyelt kérdés

Nagyon gátlásos és visszahúzódó vagyok. Azt vettem észre, hogy sohasem érdekeltem igazán a lányokat. Társaságba egyáltalán nem szoktam járni és sajnos nincs is kivel. Bár ha lenne sem mennék el. Úgy érzem, hogy a férfiasságom téren is nagyon kevés lennék egy nőnek és én ezt nagyon szégyellem. Másfelől pedig mit is tudnék én nyújtani? Azt elismerem, hogy már többen is megdicsértek a külsőmet de nem hittem senkinek sem. Van egy olyan érzésem, hogy csak hazudtak nekem. Én tudom magamról, hogy milyen vagyok: szó szerint undorító vagyok és elfogadom. Lehet, hogy nálam fejben vannak a legnagyobb problémák de elfogadom. Úgy gondolom, hogy talán egy két gátlásomat fel tudná oldani de másfelől pedig félek attól, hogy elmenjek egy prostihoz.


24/F.



2022. júl. 11. 17:05
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
88%

Orvost keress inkább.


Prosti csak lehuzna még inkább lelkileg. Főleg ha tényleg ronda vagy és kisfarkú. Olyan fóbia alakulna ki hogy az életben nem lenne már közöd nőhöz.

2022. júl. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
64%
Ez csak egy régóta a fórumon levő troll, nem érdemli meg, hogy válaszoljatok neki. Több száz válaszos kérdése is volt már. A célja az, hogy beszéltessen titeket, mert a való életben a szülein kívül mással nem beszél.
2022. júl. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

Egyetérteni? Miben?

Nekem teljesen mindegy, elmész-e prostihoz vagy sem. Szerintem több nem leszel tőle, de a te dolgod.

2022. júl. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 FoxtrotLidérc ***** válasza:
94%
Nem tudom. Előbb pszichológus segítségét javasolnám kérni.
2022. júl. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
87%
Na, kérdező, hajlandó vagy pszichológushoz elmenni?
2022. júl. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
93%
A problémádat nem fogja megoldani, ha ez a kérdés.
2022. júl. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Akkor ezen csak a szakember segíthet. Jól gondolom,hogy évek hosszú munkájára lenne szükség?
2022. júl. 11. 18:14
 8/37 anonim ***** válasza:
23%

Mi volna ezzel a baj? Ez is csak egy sima szolgáltatás amit igénybe lehet venni jópénzér'. Nem rosszabb, mint vőfélyt bérelni egy esküvőre...


Mondani meg nem kell senkinek, mert úgyis elítélnek érte. Arra ügyelj, hogy ne fuss bele valami szervkereskedőbe vagy "bézbólütős" cigányba a megbeszélt helyen.

2022. júl. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
86%
Prostihoz sem fogsz tudni elmenni ne aggódj. Ha valóé letben nem mersz csajokkal beszélgetni, odamenni, akkor majd pont egy prostit fogsz felhívni és tényleg megjelenni a megbeszélt helyen, lezuhanyozni nála, majd megdugni? Kizárt dolognak tartom, de lehet bennem van a hiba. Én ezt soha nem tudnám megtenni még úgy sem, hogy volt már csajom, alkalmi kapcsolatom is, pedig sokat gondolkoztam régen (is) rajta (főleg mielőtt lett volna bárkim is).
2022. júl. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

9.


Ha viszont mer, csak simán nem lesz belőle semmi, mert mindegyik csak a barátjának akarja, akkor ez is egy ideális módja a felesleges hormonok levezetésére.

2022. júl. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!