Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az öröm lányokkal előfordulhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az öröm lányokkal előfordulhat, hogy bele szeret egy visszajáró vendégbe?

Figyelt kérdés
Vagy annyira képesek jól kontrollálni az érzelmeiket, hogy ez nem fordulhat elő semmi képen ?

2015. jún. 24. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Neki ez munka. Olyan, mintha egy fogorvos beleszeretne a betegébe, bolti eladó meg a vevőbe.
2015. jún. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Rossz példa első, sok bolti eladó szeret bele a vevőbe, ha előtte akár hetekig méregették már egymást.
2015. jún. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
csak tetetik hogy szeretik a vendégeket a pénz miatt kedvesek
2015. jún. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
teljesen tisztában vagyok vele, hogy egy illúzió képet mutatnak a kuncsaftnak nem erre voltam kíváncsi és igen pl. nekem is a munkahelyünk mellett lévő kis boltban szedte össze munkatársam a bolti eladót már a babát várják :) Pont ezért érdekel, hogy ha ilyen szimpla helyzetben egymásba tudnak habarodni akkor ilyen intimitás után is, ha tetszik neki vagy nagyon kedves vele mindig és miegymás :D
2015. jún. 24. 19:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen,előfordulhat,mert az örömlányok sem gépek.
2015. jún. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem csak akkor ha heti/havi rendszerességgel visszajár a pasi, és tényleg különlegesen bánik vele + a nőnek is tetszene alapból. (általában szokott 'barátnő-feeling' is lenni a k.u.rváknál, szóval tisztában vannak vele hogy ez csak műsor)
2015. jún. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha a vendége jelez felé, és szimpatikusak egymásnak persze.

Ők is emberek.

2015. jún. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3 as vagyok, több mint 2 évet dolgoztam ilyet, és nem. nem szeretnek bele a vendégbe. talán 100 ból 1.nagyon ritka
2015. jún. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dolgoztam több évig... Úgy voltam vele, hogy soha nem szeretnék bele egy vendégbe, és a kolléganőmet is lehülyéztem, amikor randizni kezdett a vendégével... Aztán volt nekem is egy olyan vendég, akit a telefonba úgy mentettem el, hogy "jó pasi ", aztán ő jött másodjára is,ahol rásóztam a privát számom, ha gondolja, majd ott szóljon ha jönni akar, majd viberen beszéltünk, taliztunk úgy, hogy nem munka.... Majd bele szerettem, és a munkát az első rendes tali után hagytam abba :)
2015. júl. 1. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!