Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A másik hamis/valamire hasonlí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A másik hamis/valamire hasonlítani akaró tárgyai, mennyire tántorítanak el ismerkedéskor?

Figyelt kérdés
Pl. Hamis LV táska a lányon. Vagy hamis óra a pasin. Vagy amikor a sima, alap autóra oda teszi a drágább logóját..., mármint nem az Opelra a BMW-t, hanem az alap BMW-re az M sport logót. Vagy amikor búvárórát visel, de Rolexet, hanem olcsóbb, de arra hasonlító márkát, pl. Seiko, Longines,....

jan. 15. 13:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon tré.
jan. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

A hamisítványok nagyon ótvarok. Ha már mindenképpen veretni akarod, hogy mennyi pénzed van, akkor baszki, legalább legyen pénzed, és ne egy hamisítvány hirdesse a mellkasodon fél négyzetméteren hogy GUCCI. :D


A hasonló külsejű cuccok viszont nem zavarnak. Van egy divat, aztán az mindenféle szociális réteg számára leképezi az elérhető termékeket. Ezzel semmi bajom.

jan. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Rettentő gáz. Ennél még a kínais cuccok is jobb képet festenek valakiről.
jan. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezek közül a kivagyokén márkák közül az igaziak is ótvarok. Nem érdekel, hogy mennyibe kerül egy Gucci táska, sose vennék olyat, mert az, amit üzen, nekem taszító. Inkább veszek egy kézműves által készített, egyedi táskát, amin semmilyen márka nincs, mint ilyen tömegtucat szart, amivel a suttyók veretni akarnak.
jan. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Kitana. ***** válasza:
100%
Ha konkrét hamisítvány, az gáz, akadnak szép darabok a designer cuccok között is, de egyrészt a koppintás ritkán néz ki olyan jól, majdnem mindnek kínai piacos gagyi hatása van, másrészt általában nem is azért veszik, mert tetszik nekik az eredeti, csak az drága, hanem pusztán a logó miatt. Az meg visszatetsző, ha valaki vonul mint valami király, közben otthon meg félbevágja az s-budget párizsit, hogy kitartson a hét végéig.
jan. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem az eredeti, de bazi nagy feliratok is taszítanak. Ha meg nincs bazi nagy felirat, akkor csak az a kérdés, hogy jól néz ki az a valami, ami rajta van, vagy nem. Tök mindegy, az se érdekel, hogy valami hamisítványa, ha az eredetit nem ismerem, csak azt látom, hogy jól néz ki.
jan. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem mindenféle hivalkodó márkalógó taszít, akár hamis, akár nem.
jan. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Normalis ember nem is tudja milyen marka van a masikon.. az igenyesseg a jol paaszolo ruhadarabok szamitanak.. mert vannak akik ugy neznek ki mint a csovesek hiaba van rajta 100-300 ezes ruha...
jan. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy igazán elegáns ember ki is vágja a márkajelzéseket a ruhájából,nemhogy még hirdeti is nagybetűkkel.
jan. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek ilyet, a nő teljesen ártatlan, szorgalmas, szép, ápolt, és mégis egy nyomi srác a barátja, szét van tetoválva, kamu cuccokat hord.

Nem is értem miért... :D

jan. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!