Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merek ránézni a fiúra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek ránézni a fiúra, aki tetszik! Hogy változtassak?

Figyelt kérdés

Nagyon-nagyon tetszik, de akárhányszor a közelemben van képtelen vagyok nemhogy szemkontaktust tartani, de még ránézni is. Fordult elő olyan, hogy amikor a közelemben volt és nem mertem ránézni, akkor “éreztem”, hogy néz, ami igaz is volt, mert valóban engem nézett és szemrebbenés nélkül nézett tovább, amint ránéztem, de én nem tudtam tartani a szemkontaktust valami hosszú ideig. Ő eleve vagy bátrabb típus vagy nem tekint rám potenciális jelöltként, mert tudta tartani a szemkontaktust.

Csak vele van ez a problémám.



jan. 17. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Önismeret, öntudat. Ahogy érettebb leszel, ez nem lesz gond.

Hány éves vagy? 14?

jan. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát 14-hez adj hozzá egy szűk évtizedet!
jan. 17. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!