Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van az , hogy duhit ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az , hogy duhit , ha a parom nem foglalkozik velem folyamatosan?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem normalis dolog, ha feszult leszek , ha nem velem van elfoglalva a parom folyamatosan. Nem hisztizem miatta, mert tudom ,hogy nem lehet elfoglalva velem mindig. Igazabol torodik velem , foglalkozik is, de en elvarnam , hogy allandoan velem legyen elfoglalva, azonnal valaszoljon es ha nem tortenik meg feszult leszek. Gyerekkent elhanyagoltak, nagyon rossz gyerekkorom illetve fiatalkorom volt. Megszeretnem erteni , hogy ez a dolog miert van , hogy valtoztani tudjak rajta, mert igy szenvedes nekem is. Sajnalom , ha ertetlenul fogalmaztam , padlon vagyok jelenleg. Egy huszas evei kozepen jaro aggodo fiatal.

jan. 19. 20:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

"Gyerekkent elhanyagoltak, nagyon rossz gyerekkorom illetve fiatalkorom volt"

Pont ezért, szeparációs szorongásod van és nem egészséges a kötődésed. Jól járnál egy terapeutával, ha van rá lehetőséged.

jan. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

"Gyerekkent elhanyagoltak, nagyon rossz gyerekkorom illetve fiatalkorom volt."


Emiatt szeretnéd, hogy állandóan megállás nélkül foglalkozzon veled. Egyedül, hogy ne érezz így csak a pszichológus segíthet!

jan. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért van, mert gyerekként elhanyagoltak és így nem alakult ki egy biztonságos kötődési minta. Az jó, hogy legalább felismerted, hogy nem jogos a dühöd és nem a párod a hibás. Jó lenne, ha pszichológushoz tudnál menni ezzel a problémával. A mélyen gyökerező, gyerekkori sérelmek miatti problémákat nagyon nehéz egyedül feldolgozni és kezelni, nem ártana egy szakember, aki segítene benne.
jan. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Min aggódsz. Veled van, szeret. Meg kell értened, hogy máshogy kezel, mint egy gyereket. Az sajnos kimaradt neked, de senkitől nem várhatod. Az más dolog, hogy ha kérdezel, normális, hogy azonnali választ vársz.
jan. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A szorongó-aggodalmaskodó kötődési stílus miatt van.

Olvass utána!

jan. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Már van időpontom az orvoshoz.
jan. 19. 21:04
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
orvos majd segít itt csomó önjelölt szakember van az én mentális beteg exemen ez az oldal csak rontott. doki majd segít lehet gyógyszer is kell hogy az agyad biokémiai rendje normalizálódjon ez és a terápia együttesen tud segíteni.
jan. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem akarod elkergetni örökre magad mellől a pasit a beteges ragaszkodásoddal, akkor tényleg kikezelteted magad a dokival. Drukkolok ! N
jan. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Az egyedüllét állapotával nem vagy kibékülve, szerintem ez az alapvető probléma. A mostani elvárásod nagyon nagy terhet tenne bárkire.


Nekem is arra kellett eljutnom, hogy az egyedüllétet ne betegségnek éljem meg, hanem hogy akkor is jó, ha kapcsolatban vagyok, de akkor is nyugodt vagyok ha egyedül kell élnem. Magyarán ne legyen függő a boldogságom egy másik személytől. Ezt sokáig lehetetlennek tartottam, de aztán megváltozott, sőt, szinte megfordult. Pedig nagyon nem így nézett ki.

Ettől még egy kapcsolatban nagyon is tudok szeretni, ragaszkodni, és jól esik a másik szeretete, de nem pörgök ezen, mert ha nem mutatja ki, akkor is tudom, hogy szeret.

Az is lehet, hogy számodra nem őszinte a párod szeretete, és esetleg ezt érzed. Sokféle dolog lehet.

jan. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy oszinte,azt is tudom , hogy nem fugghetek mastol, megis rosszul esik, velem van a baj.
jan. 19. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!