Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van az , hogy duhit ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az , hogy duhit , ha a parom nem foglalkozik velem folyamatosan?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem normalis dolog, ha feszult leszek , ha nem velem van elfoglalva a parom folyamatosan. Nem hisztizem miatta, mert tudom ,hogy nem lehet elfoglalva velem mindig. Igazabol torodik velem , foglalkozik is, de en elvarnam , hogy allandoan velem legyen elfoglalva, azonnal valaszoljon es ha nem tortenik meg feszult leszek. Gyerekkent elhanyagoltak, nagyon rossz gyerekkorom illetve fiatalkorom volt. Megszeretnem erteni , hogy ez a dolog miert van , hogy valtoztani tudjak rajta, mert igy szenvedes nekem is. Sajnalom , ha ertetlenul fogalmaztam , padlon vagyok jelenleg. Egy huszas evei kozepen jaro aggodo fiatal.

jan. 19. 20:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ugyanez van. Engem is elhanyagoltak. Mindenhova lepasszoltak, táborba, amiket utáltam, rokonokhoz, akiket nem kedveltem, volt olyan is, hogy gondoltak egyet szüleim és egy nappal később jöttek értem, mint megbeszéltük, miközben én akkor már egy hete ott rohadtam valamelyik rokonnál. Aztán elkezdtek elutazni nélkülem mindenféle egzotikus helyre és anyám mondta hogy azért nem visz mert csak zavarnám őket. Na meg voltak még más dolgok is amik azt bizonyítják hogy sosem voltam nekik a legfontosabb. Úgyhogy én is ugyanígy vagyok, 0-24 ben a párommal akarok lenni és semmi nem tud lekötni elég ideig. Régen ez rosszabb volt, összejöttem egy sráccal 18 évesen aki inkább azt preferálta ha minél többet van egyedül, így kb egy hétvégét se voltunk együtt, hétköznap is minimálisat. Na neki sokat sírtam emiatt hogy én nagyon nem ezt akarom, de ő nem nagyon akart változtatni és többet velem lenni. Ma már együtt élős párkapcsolatom van, amennyit tudunk együtt vagyunk, de ha pl hazamegy a szüleihez az nekem két nap kőkemény depresszió. Mondjuk azonnali választ nem várok el mert az engem is idegesít ha valaki nem bír ki két percet sem a válaszom nélkül miközben épp dolgozom pl :D


Pszichológust megjártam de nem segített, csak rosszabbul éreztem magam. Nem tudom, talán neked beválik. Én meg nem tudom még hogy mi lesz velem, a hobbi keresés nem járt egyelőre sikerrel.

jan. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nem mindegy milyen szakemberhez és milyen terápiára jár az ember. Sokan különböző terápiákat használnak, de a leghatásosabb, ahol a szakember is aktívan résztvesz, az a sématerápia.
jan. 20. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg jogos a dühöd. Egy normális kapcsolatban alapnak kellene lennie, hogy a felek igenis foglalkoznak egymással.
jan. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
13 Foglalkozik vele. Itt nem erről van szó...
jan. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Szakember minél előbb.
jan. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!