Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 éves szűz nőként mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves szűz nőként mikor érdemes ezt benyögni egy udvarlónak?

Figyelt kérdés

Teljes ledöbbenés lenne számára, mert csinos, okos, magabiztos vagyok.

Van egyáltalán olyan férfi, akinek ez kizáró ok lenne ha tényleg megkedvelt?



jan. 20. 07:39
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
27%
Valami nagyon keresztény pasit keres.. ha el bírod viselni.
jan. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Dehogy. Idegesítőek.
jan. 20. 07:53
 3/45 anonim ***** válasza:
23%
Ne mondd el. Én nem vagyok szűz már 12 éve és így is fáj minden szex eleje, előjátékkal is. Mondd neki, hogy lassan csinálja, aztán mondhatod neki azt is, hogy neked ilyen szűk, úgyhogy mindig fáj az eleje, meg már nem voltál mondjuk 2 éve senkivel és ez is hozzátesz.
jan. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak akkor, hogyha megbízol a másik félben és készen állsz vele a szexre. Tehát olyan mértékű a bizalom iránta, hogy megosztható ez az infó. Ha csak úgy udvarló, hogy párszor találkoztatok és csak random próbálkozik, akkor még nem mondanám el, előbb picit jobban megismerném, hogy hogyan gondolkodik.
jan. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
50%
Sose mondanam el. Ennek mi jelentosege?
jan. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
48%

Méghogy kizáró ok....

A legszebb dolog bevezetni valakit az erotikába és látni miképpen tapasztalja meg először milyen érzés.

jan. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
Olvastam már itt, hogy valakinél ez kizáró ok. Biztos nem egy férfi ilyen. Nem akarnak bajlódni. Valami ilyemit olvastam.
jan. 20. 08:21
 8/45 anonim ***** válasza:
17%
A férfiak szemében pozitívum, ha egy nő szűz. Csak fordított esetben kizáró ok. Én csak azért nem kezdenék szűz nővel, mert ha egy nő szűz, akkor nagyon válogatós, miért pont én lennék elég jóképű neki.
jan. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
20%
7. Persze, a nőknek férfiaknál kizáró ok!
jan. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként a következőt tudom ajánlani: ha számára ez kizáró ok, örülj neki, hogy gyorsan kiderült, kivel nem érdemes kezdeni semmit.
jan. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!