Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is vonzóbbak vagytok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is vonzóbbak vagytok a másik nem számára, ha épp párkapcsolatotok alakul?

Figyelt kérdés
Én azt vettem észre, hogy amikor párkapcsolatom alakul, akkor hirtelen több potenciális érdeklődő is feltűnik a láthatáron. Mintha hirtelen vonzóbbá válnék ilyenkor a másik nem számára. Nemrég megosztottam ezt a barátaimmal és kiderült, hogy sokaknak van hasonló tapasztalatuk: korábban feléjük se néztek, aztán amikor valami körvonalazódik valakivel, hirtelen elkezdik őket is "körülrajzani". Ti is tapasztaltatok hasonlót?

2017. dec. 3. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Ha párom van, megtalál egy csomó pasi. Ha szingli vagyok, szinte átnéznek rajtam.
2017. dec. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%

Ez egy örök nagy igazság :D

Tudományos magyarázat is van rá.

Amikor lesz egy új párkapcsolatod, nagyon szerelmes vagy és szinte sugárzol, szoktuk úgy is használni, hogy kisugárzás. Amikor szerelmes vagy, pozitív a kisugárzásod, mosolyogsz, a járásod is magabiztos és ezt, ha nem is írod ki a homlokodra, az emberek megérzik, tudat alatt. És mindenki egy egészséges, magabiztos, boldog emberrel akar lenni, nem egy magányos szomorúval. Lehet kicsit misztikusan írtam le, de a lényeg remélem érthető :D

2017. dec. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
#2 Ez érdekes egyébként, mert elvileg szingliként is tud az ember ilyen kisugárzást produkálni. Legalábbis olyat, ami alapján te meg nem mondod, hogy ő egyedülálló, mert olyan "szerelmesen boldognak" tűnik, csak hát nincs senkije. Csak ez meg rosszul jön le - mert a boldognak tűnő szinglivel nem szívesen ismerkedik az ember, mert azt sugallja, hogy "remekül megvagyok egyedül, szálljatok le rólam".
2017. dec. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a magyarázatot, de szívesen várom továbbra is a beszámolókat a tapasztalatokról.
2017. dec. 4. 12:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem tapasztaltam ezt.
2018. szept. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!