Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a baj azzal, hogy sose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj azzal, hogy sose szeretnék semmilyen párkapcsolatot? Hogyan győzzem meg a környezetem, hogy elfogadják?

Figyelt kérdés

Korábbi szerelmi csalódásaim elvették a kedvem a párkapcsolatoktól, ezért megfogadtam hogy örökre szingli leszek. Ennek ellenére a családom és a barátaim próbálnak meggyőzni az ellenkezőjéről és azt mondják hogy próbáljak ismerkedni. De én ezt nem szeretném, teljesen jól el vagyok egyedül és boldog vagyok így is. Viszont volt, hogy emiatt már melegnek is néztek és ez pedig zavart. Van aki azzal piszkál, hogy el kéne vesztenem a szüzeségem és ez is kényelmetlen számomra. Hogyan fogadtassam el a döntésem a környezettemel?

24/F



2022. jún. 15. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy nyugi, majd ha eljön az ideje. Majd ha nagyon megtetszik valaki. Köszönöd, ezt bízzák rád.
2022. jún. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég, ha nyomatékosan (akár üvöltve) felszólítod őket, hogy takarodjanak kifelé a privát szférádból, mivel felnőtt ember vagy. Semmi, de semmi közük a szerelmi életedhez.
2022. jún. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"emiatt már melegnek is néztek"

De akkor fiúd lenne, az nem a társtalanságról szól.

2022. jún. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én eztet azért átgondolnám a helyedben, csak fajinabb azért egy p!nába beleverni a farkadot mint a markodba. Sokkal jobb érzés. A környezeted is ugyaneztet fogja mondani amit én, nem fogod tudni őket meggyőzködni.
2022. jún. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmi, mindenkinek magánügye a saját élete.

Én pl a munka miatt egyébként se érek rá, de persze ez mindenkinek más.

Kinek mi köze hozzá ?


33 F

2022. jún. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!