Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy 16éves fiú, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 16éves fiú, aki régebben felvett msnre (pedig sosem beszéltünk élőben, de szoktuk egymást látni/nézni/bámulni... Most már nem bírom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
:D hetente min.3-4szer 15-30percre), folyton néztük egymást, és egyik nap nem úgy nézett, ahogy szokott, hanem sokkal varázslatosabban:D... aznap délután írt msnen, hogy "járunk?" és én kimásztam a válasz alól (de már rég megbántam:(), nem tudom miért.Erre pár hónapra jól összekaptunk msnen(hogy miért, az mind1) és le is törölt és azt írta, hogy utál. Közben Én belészerettem, pedig csak msnen társalogtunk, élőben sosem.(Csak max köszöntünk egymásnak élőben.-de az összeveszésünk után már azt sem.) Én még mindig szeretem, pedig már jó pár hónap eltelt. Az lenne a kérdésem, hogy teccettem/teccek neki, vagy csak szivatott és azért kérdezte, hogy "járunk?"[közben msnre ki volt neki írva már egy pár napja, hogy "szerelmes vagyok",és mikor kitértem a válasza elől,akkor szedte le:S].?. Én ezt nem bírom...nekem Ő kell.Mit tegyek?:S Köszönöm annak, aki elolvasta és válaszol.Nagyon sokat segítene vele. [és bocsi, ha nem érthetően írtam le, kérdezhettek ha vmi nem egyértelmű.] 15/L
2009. jan. 4. 00:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
49%
akkor igen tuti h még beléd van esve csak el folytya az érzéseit és így talán meg próbálja a el venni figyelmedet!:) És igen tuti h szerelmes beléd probáld meg ujra és akkor talán jár veled hiddel ebbe a problémába voltam és sikerült és most boldog vagyok mert az a fiú az enyém akivel én is össze vesztem...(L) PRÓBÁLD KI (Menj oda hozzzá)
2009. jan. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

:)megpróbálom..de nagyon nyuszi vagyok ehhez:S de tudom,hogy nincs más választásom, mert ha nem csinálok valamit, akkor örökké bánni fogom.:( csak nem tudom, mit mondjak neki.. és hogy menjek oda hozzá:S de majd valamit kitalálok...remélem:P

köszii:)

2009. jan. 4. 01:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!