Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Ha elmegyek bulizni bármelyik barátnőmmel/barátnőimmel mindig hozzám jönnek oda a pasik. Ritka nagyon amikor másik lánynál próbálkoznak be!

Nem viselkedek feltűnöen. Csinosan öltözök, de nem kurvsan. Régóta kapcsolatban élek, de még ez se szokott visszatartó erő lenni, olyannál se aki pl ismer minket. Az idegenekről már ne is beszéljünk.


jan. 21. 16:11
A kérdező szavazást indított:
Pusztán csak véletlen, nincs jelentősége.
Én vagyok a legcsinosabb.
Én vagyok a legcsúnyább és könnyebb prédának tűnök.
Egyéb, kifejtem kommentben.
10 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt csak ők tudják. Lehet az alkohol hatása is pl. Lehet szép vagy valaki számára, míg másnak könnyű prédának tűnsz.
jan. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Én azt nem értem, ha párod van minek mész olyan helyre ahol potenciálisan minden percebn meg akar dugni valaki?
jan. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
25%
2, akkor maradjon otthon egész életében? Mindenhol minden hím meg akarja dugni.
jan. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Idegen: te vagy a legvonzóbb

Ismerős: neki is vonzó vagy, plusz azt gondolja azért mész bulizni hogy pasizz, es mivel kapcsolatban vagy igy nem akarsz semmi komolyat, csak dugni, ami meg a legtöbb pasinak az ideál.

jan. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%

#3 Nem, de ha talán a párjával járna valaholva akkor nem lenne mindig a seggében 3 fickó.


Ha szingli csajokkal jársz fel, akik nyilván pasiznak akkor téged is be fognak találni. 2 opció van, tisztában vagy vele és ezért mész, vagy hülye vagy mint a segg és hisztizel.

jan. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Talán csöcsméret miatt
jan. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Most erre mit vársz hogy megveregessük a vállad hogy jahj igen Gizike te vagy a legszebb?

Talán látják rajtad mennyire megerősítésre van szükséged és valljuk be az ilyen csajokról könnyű leszedni a bugyut.

jan. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

2# Akkor ne járjak el már szórakozni, mert van barátom? :D

Egyébként van hogy együtt megyünk valahova, és ha nincs épp mellettem, már rám is nyomul valaki. De egyébként szoktunk külön is járni, én csajokkal, ő meg pasikkal.

Szerintem ebben nincs semmi rossz alapjába véve.

jan. 21. 18:48
 9/15 A kérdező kommentje:

4# Most ez komoly? Aki párkapcsolatban él, és elmegy bulizni, az dugni akar?

Ezt gondolják a pasik?

Nem mehetek el csak simán bulizni a barátnőimmel?! :D

jan. 21. 18:50
 10/15 anonim ***** válasza:

"2 opció van, tisztában vagy vele és ezért mész, vagy hülye vagy mint a segg és hisztizel."


Vagy szeretsz bulizni, a párod meg nem.

jan. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!