Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokkal jobb annak, aki huszoné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokkal jobb annak, aki huszonéves korában megtalálja az igazit?

Figyelt kérdés
Így belegondolva, én sokat szenvedtem, mire rátaláltam a barátomra, így 29 évesen. Viszont mennyivel könnyebb lehetett már annak, aki ettől sokkal hamarabb megtalálta az igazit. Én még sose éreztem azt, hogy egy pasi annyira nagyon bolondulna értem.
jan. 22. 21:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem igen.
jan. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nincs korhoz kötve az "Igazi" sőt lehet több "Igazi" is van.
jan. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem is, bár én elfogult vagyok, hiszen ebben a helyzetben gondolom magam. Illetve persze egyénenként változik, hiszen rengeteg szempont létezik.


Ha 20-as éveid elején találod meg a párodat, akkor már azért kicsit felnőtt vagy, nincs az a tipikus tini dráma, mint 16 éves korban. Egy felnőtt kapcsolat lehet.

Mégis együtt éljük meg a fontos dolgokat, pl egyetemista évek, első összeköltözés, karrierépítés stb. Együtt dolgozunk egy közös jövőért, nem a másik kész életéhez alkalmazkodunk.

Sokkal kevesebb a stressz is eleinte (pl nincs ilyen, hogy "mikor veszel már el" vagy "most azonnal legyen gyerek"). Sokkal önfeledtebb, szabadabb a dolog. Nincs kapuzárási pánik, vagy hogy "ha nem maradok vele, már senkinek se fogok kelleni ennyi idősen" megalkuvás.

Persze ott van az is, hogy így több nagyszülővel is találkozik a párom, hosszabb ideig része az életemnek, mintha 5-10 évvel később találkozunk. Összefonódnak a baráti társaságaink. Egyszerűen több időnk van kettesben is (pl ha valaki 30 évesen akar gyereket, azt lehet egy 3 éves kapcsolat után is vagy egy 10 éves kapcsolat után is. Sokan szeretnének még valamennyit kettesben lenni, utazgatni stb).


Persze ezzel szemben ott van az a kérdés, hogy "kiéli-e" magát az ember eléggé vagy nem. Én nem érzem, hogy bármiben akadályozva lennék ilyen téren a párom miatt (ugyanúgy utazhatok, bulizhatok stb, kivéve persze hogy nem mehetek végig a focicsapaton, de ilyen vágyaim meg nincsenek).


Szóval igen, szerintem így ideális, legalábbis számomra. De erre nincs recept, másnak más jön be és ettől az nem lesz kevésbé értékes.


UI.: Kapcsolatban azért szerintem kellene, hogy meglegyen az az érzés, hogy a másik bolondul érted. Persze egészséges korlátok közt.

jan. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs igazi .. pontositva rengeteg van.
jan. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem mondanám. Részben, kell az embernek, hogy "éljen" mielőtt leköti magát véglegesen. Másrészt, aki annyira fiatalon összeházasodik, azoknál előfordulhat, hogy az idővel bekövetkező jellemváltozás tönkre teszi a kapcsolatot.
jan. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az lett volna jobb. Nem voltam soha "kiélős" (= szanaszét baszós).
jan. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincs bizonyíték arra, hogy megtalálta.

Lehet, huszonévesen dúl a lamúr, aztán a 30-as éveikben megromlik a kapcsolat.

Tesóm huszonévesen ment férjhez, egy huszonéves pasihoz, tavaly váltak el.

jan. 23. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
Nem, mert 40+ éves korotokra valnatok. Én 40 évesen találtam meg azt aki hozzám illik. Szerencsém volt ebben.
jan. 23. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
26 évesen találtam meg az igazit és erre azt mondom hogy ez a kor, bár inkább azt mondom a húszas évek vége nőként a legutolsó esély arra, hogy ne kelljen mindennel sietni. Szeretnénk gyereket és olyan 35 éves koromig szeretnék kettőt megszülni, tehát 9 évem is van rá (már kevesebb mert 28 vagyok azóta). 30 asként 2-3 évünk lenne összeházasodni és gyereket csinálni. Mi meg lehetünk kettesben kb 5 évet is összesen :D És hát igen én irigylem kicsit azokat akik ilyen 23 körül már nem szenvednek a társkereséssel, bár a személyiségük még valamennyire forrhat és lehet hogy elfejlődnek egymás mellett. 21 voltam amikor az exemmel vége lett és én nagyon bántam a dolgot mert nem akartam már tovább keresgélni meg kalandozni. Egy másik 21 éves fiú haverom meg azt mondta hogy neki úgyis lesz még 100 csaja nem a jelenlegivel fog megállapodni mert mégis ki akarja ennyi idősen megtalálni az igazit... Hát én :D Meg szerintem az összes többi lány is.
jan. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Igazi nem létezik.
jan. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!