Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg annyira furcsa, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg annyira furcsa, hogy huszonéves fiatal lányként csak facebookom van?

Figyelt kérdés

Amikor ismerkedem valakivel, mindig tiktokot, instát kér, és ledöbbennek (sokszor azt érzem, hogy furcsának néznek, amiért nem vagyok fent ezeken az oldalakon).

Régen volt instám, de én nem járok gyakran olyan menő helyekre, hogy jó tartalmat lehessen csinálni, unalmas szelfikkel meg nem akarom teledobni az egész oldalamat. Ezért inkább töröltem mindent, nem is használom. Tiktokom meg sosem volt. Facebookra is évente 1x ha posztolok valamit.


2023. aug. 14. 13:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%

Ha valaki tiktok fiókot kérne el ismerkedéskor, akkorát sikítanék hogy betörne minden ablak az egész utcában. Mi a fsz....


Sosem gondolnám hogy a közösségi médiának ekkora szerepe van ismerkedéskor. Jó nyilván legyen messengere, vagy valami csevegő appja, de ennyi.

2023. aug. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Mintha Facebookon nem lehetne ismerkedni, vagy offline. XD
2023. aug. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

"Ha valaki tiktok fiókot kérne el ismerkedéskor, akkorát sikítanék hogy betörne minden ablak az egész utcában. Mi a fsz...."


szívemből szóltál

2023. aug. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Furcsa?

Sok fiatalnak, fiatal felnőttnek furcsa, hiszen mennek a tömeg után, egymást utánozzák. Életük részévé vált pl. insta.


Nekem szándékosan csak viber van, illetve a mobilszámom, mert én az életet a valóságban akarom élni, nem online.


Ha valaki ismerkedésnél ez miatt elutasít, nem vagyunk egymásnak valók.

Elköszönök tőle.

2023. aug. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Van Facem, oda aktívan járok fel (csoportok miatt pl egyetem, a messenger miatt, meg néha megosztok ezt-azt, amit mások raknak ki, évente 1-2 képet én is kirakok). Valamint még van discordom, ha valaki ott akarna csevegni. Csak azt látom, hogy a nőket már insta alapján kategorizálják=ha valakinek jó az instája, jók a képei, akkor az bekerül jó csaj kategóriába sokaknál.
2023. aug. 14. 13:56
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem is csak facebookom van, igaz én nem a te korosztályod vagyok.
2023. aug. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem is csak face-em van és ott sem osztok meg semmit magamról, praktikus dolgokra kell, egészségügyi csopik, ilyesmi. A mai világban aki még nem jött rá mit csinál az adatainkkal a social média és ott tobzódik mint egy majom az a a szememben egy ostoba, nem is érdekelne ez a szint.
2023. aug. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem sincs . 30f
2023. aug. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Pacsi: nem az, mert nekem is csak ez van.
2023. aug. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem is csak face van. Nem éreztem sose azt hogy esett furcsán néznek rám.
2023. aug. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!