Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Abortusz közben kondom nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abortusz közben kondom nélkül szex? Csak én nem birom ezt? Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Külföldön élek, ahol engedélyezett a tablettás abortusz. Aki nem ismerné 2 tablettát kell bevenni, 24 óra különbséggel.

Engem ez borzasztoan megvisel lelkileg, pár órája bevettem az első tablettát (ilyenkor az ember még nem érez semmit, nincs tünet csak a második tabletta után) és a barátom szinte könyörög, hogy szexeljünk kondom nélkül, mert neki ez a vágyálma (azelött sohasem probáltuk ovszer nélkül), én viszont a szexre rá sem tudok gondolni. Magam alatt vagyok, szerinte lépjek tovább és ne érzelgősködjek, mert annál nehezebben teszem majd túl rajta magam.


jan. 23. 05:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvan a gyerek se véletlenul lett ilyen ember mellett mit vártál?

Szedjél fogamzásgátlót vagy cserléd le a felcsinálós pasast. Az ilyen egy pofont érdemelne, nem óvszermentes szexet ezek után. Ő könnyen van mert ugy is mindennel a nők szívnak csak es nem ő!

jan. 23. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Tegye a 220 ba
jan. 23. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen tuskóval soha többet nem szexelnék.
jan. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Gusztustalan egy ember a párod. Én szakítanak. Később is semmibe fog venni.
jan. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Most ez komoly? A legjobb baràtnömnek most volt tabletàs abortusza… (9hetesen nem volt a babànak szivhangja) Milyen nyomorult egy parod van a sexel van elfoglalva mikor ilyen helyzet alt elö… Undorutò baxnàm ki…
jan. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
5 vagyok készülj fel lelkileg mert nagyon nehéz lesz… A nàsodik tabletta elöidézi a szülési fajdalmakat.. és rengeteg vér lesz…
jan. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Az a férfi, aki nem tudja figyelembe venni a másik szexuális szokását, jelen esetben a védekezést, attól mit vársz? Igaz, lehet jobb érzés óvszer nélkül,de téged kényszerít a természettel abszolút nem megegyező megterhelő folyamatba, a tablettákkal. És ha később bajod lesz? Ezek nem tesznek jót, ha gyakran szeded.

Szakíts azzal a férfival. Még túl gyerek, ahhoz , hogy megértse.

jan. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A barátod egy igazi idióta. És a te épelméjűséged is igencsak megkérdőjelezhető, hogy ilyen lénnyel vagy. Tudom, szar az igazság, de hiába simogatnám meg a buksidat, attól végképpen nem térne vissza semmi ész a koponyádba. Bár lehet ettől sem.
jan. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ennél kevésbé durvább eset volt az enyém, első nőgyógyászati vizsgálatomra menten azt is azért mert az exemnek nem állt fel gumiban és mondta, hogy vagy szedek fogamzásgátlót (amit úgy gondolt hogy majd én fizetek), vagy megszakítás, vagy nincs szex. Tiniként azt hittem hogy ezzel nincs baj hát biztos nagyon rossz az a gumi én meg nagyon szerelmes voltam. Tudjátok hogy az első ilyen vizsgálat milyen szar meg fáj is. Na éppen meséltem neki hogy huuu hát fájt a kacsa felhelyezése meg tök kellemetlen volt... Erre kérdez egy ilyet: de akkor mi van a szexszel?


Na a te palid is hasonló és én már nagyon bánom hogy nem ba.sztam ki előbb. Gondolom megszakítás volt nektek is és ő mondta hogy vetesd el, mert nem akar gyerektartást fizetni, de azért megdugna úgy hogy talán lesz következménye talán nem. Nagyon jófej... Az ilyennek le kéne vágni a fa.szát. Főleg hogy leszarja hogy neked ez mennyire rossz...

jan. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális párkapcsolat, ahol a két ember szereti egymást. Az nem ilyen kérdező. Az én barátom úgy vigyáz rám, mint a hímes tojásra. Kisebb problémánál is. Én szakítanék, jobbat érdemelsz ettől.
jan. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!