Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet jól lereagálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet jól lereagálni egy ilyen tapadós férfit?

Figyelt kérdés
Többször is felmerült már ez az életemben, de eljutottam odáig, hogy már nagyon megelégeltem. Időnként (az utóbbi időben talán többször) online beszéltem valakivel, aki számomra teljesen közömbös és semmit nem akarok tőle, de vannak azonos érdeklődései köreink, amikről tök jól eltudutunk beszélgetni. Szerinte ő ebbe az egészbe többet lát bele, legalábbis bejövök neki, az biztos. Erről soha nem volt szó és nem is akarom, hogy legyen mert nagyon kínos, nem tudom, hogy miért kell mindenből vonzalmi kérdést csinálni és két ellenkező nemű miért nem lehet el normálisan... a lényeg, hogy érzem, hogy valami van. Egyik nap kérdezte, hogy hogy vagyok, hogyan teltek a napjaim meg hogy érzem magam mostanában meg küldtem képet arról, hogy esett a hó az ablakomból és kérdezte, hogy melegben vagyok-e ami egyszerűen annyira triggerel, mert játssza a nagy gondoskodót holott nem a barátom és semmi közöm nincs hozzá. Nem akarok érzéketlen lenni vagy annak tűnni, de mikor olyantól kapsz ilyen kérdéseket meg viszonyulást, akitől semmit nem akarsz, az elég idegesítő. Nem is tudtam és akartam ezt lereagálni, így nem írtam vissza és most napokkal később írt egy ilyet: :( ettől még idegesebb lettem, mert egyszerűen azt érzem, hogy megfulladok, tapad rám mint egy matrica. Hogy lehet erre úgy reagálni, hogy békén hagyjon és bunkó se legyek?

jan. 24. 13:32
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
az is felidegesít külön ebben a fejben :( hogy ez olyan mintha a másikról függenél, akihez semmi közöd... kb mintha a válaszomtól függene meg hogy írok-e neki. nagyon visszataszító
jan. 24. 13:35
 2/15 anonim ***** válasza:
Szakítsd meg a kapcsolatot.
jan. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%

Legyél bunkó, másként nem szabadulsz tőle.

Felesleges tartani olyannal a kapcsolatot szerintem, akitől nem akarsz semmit.

Hacsak nem cserél ingyen kuplungot az autódon, vagy vezetékeli újra a lakásod, mestergerendáét cserél hobbiból a tetődön...

jan. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan mi az a közös érdeklődési kör, ami kapcsán eljutottál ide: "mostanában meg küldtem képet arról, hogy esett a hó az ablakomból"?
jan. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Faxert kuldtel kepet neki te kattant.
jan. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
De hát egyáltalán nem tapad, te hiszed, hogy olyan mint egy matrica. Te adsz neki reményt, hogy érdeklődjön hogyléted felől, vagy tartsa veled a kapcsolatot. Ne beszélgess vele egyáltalán ha egyszer zavar, hogy kíváncsi rád.
jan. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi az uristenert kuldesz meg kepet is annak illusztralasara, hogy le akarod razni? Vonzalmi kerdest meg ugy csinal valaki, hogy vonzodik, nem? Ha neked tetszene, te csinalnal. Kinos es zavaro erzes, kikosarazni, lekoptatni, ghostingolni is er, de adod ala a lovat es duhongsz?
jan. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha te nem mondod/írod neki, hogy nincs esélye nálad, nem tiltod le akkor mit vársz? Hogyan lehetne barátkozni olyan emberrel, aki többet szeretne tőled? SEHOGYAN!

NEM Ő A HIBÁS.

Ha tudod, hogy mi a célja és még képet is küldesz, beszélgetést folytatsz vele honnan a frászbó tudja, hogy neked nem jön be? Még neked áll följebb. Nemhelyes vagy, ennyi.

jan. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%
Meg kell előzni, a férfiak ilyenek, ne hibáztasd őket. Tehát amikor elkezdtek privátban beszélgetni, akkor rögtön le is írod neki egyértelműen és udvariasan,hogy a későbbi félreértések elkerülése érdekében előre szeretnél szólni, hogy a részedről emögött nincs több. Ne értse félre, nem feltételezel semmit, csupán a régi rossz tapasztalat miatt letisztázod előre. Nekem ez beválik.
jan. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%

A férfiak azért szokták a kedvességet félreérteni, mert nem szoktak máshonnan ilyet kapni, se bókokat, se kezdeményezéseket. Aztán valaki hirtelen kedves velük, képeket küld akkor persze, hogy félreértik, főleg, hogy mindenhonnan az jön, hogy a nők jeleket küldenek, nem kezdeményeznek.


Ha játszod a kedves, érdeklődő embert, akkor szerinted mit kéne gondolnia? Eleve ez kb. olyan, hogy megjátszod neki magad. Ha ismerné a valódi éned még az is lehet, hogy menekülne. Vagy legalábbis azt, hogy mit gondolsz róla...

jan. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!