Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, lányok! Szerintetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok! Szerintetek egy ilyen szituációt hogy érdemes lereagálni?

Figyelt kérdés

Van egy nő a munkahelyemen és egyelőre nagyon tetszik.

Viszont ott van a másik oldalon, hogy nagy orra van. Engem ez nem zavar, de őt nagyon.

Nem érti mit akarok tőle.

Tény, hogy mások által jobbnak tartott nőket kaphat ék meg, de nekem ő tetszik.

Szerintem jól is áll neki, hogy nagy orra van.

Csak most ez olyan hülye helyzet.

Most mit lehet erre mondani?

Engem nem zavar hogy nagy orrod van...

Nekem kifejezetten bejön, hogy nagy orrod van....

Egy ilyen idétlen szituációban mit lehet tenni?


2018. febr. 19. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell ugyet csinalni belole. Es ennyi!
2018. febr. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Megmondod neki, hogy ez téged nem zavar és téma le van zárva.

Tereld másfelé a figyelmét...már ha érted miről akarok itt "beszélni" akkor majd megérti, hogy lehet te is görcsölhetnél a méreten:)

2018. febr. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Surfer Girl ***** válasza:
100%
Szerintem ne is beszélj vele az orráról. Ha azt mondod, hogy téged nem zavar a nagy orra, akkor azt fogja mondani/gondolni, hogy na ugye, szerinted is nagy az orrom. Soha ne mondj ilyet neki, csak más dolgokról beszélj vele.
2018. febr. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Szerintem csak bánj vele normálisan, mintha nem is lenne nagy orra, ha szóba hozod, akkor azon fog kattogni.

De ha rendesen udvarolsz neki, és nem csinálsz belőle ügyet, akkor meg fog törni, és esélyt ad.


Ha nagyon nem bírja, úgy is ő hozza szóba, de akkor meg megmondod, neki, hogy szerinted ő így gyönyörű, ahogy van, és utána már csak a felmosó vödröt kell keríteni, hogy felmosd azt a tócsát amit maga után hagy.

2018. febr. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt, hogy nekem tetszik a nagy orrod semmiképpen se mondd.


Inkább, ha meg akarod nyugtatni mondd neki, hogy nagyon szép az arca...

2018. febr. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

És mi a helyzet, ha kifejezetten izgat a nagy orr?

Elméleti kérdés.

Igazából a duci nők tetszenek.

Na de most ott is hogy mond olyat az ember, hogy bejön hogy duci vagy..

2018. febr. 19. 14:11
 7/7 anonim ***** válasza:

A testi hibákról senki nem tehet. Attól még hogy nagy az orra lehet szép. Nem lehet mindenkinek formás,pisze.

Ez olyan mint a kicsi mell, nagy láb, eláló fülek, kancsal szem stb.

Szerintem se mond neki, hogy bejön a nagy orra, mert nem fogja elhinni. Én se hinném el. :D

Inkább mondd azt, hogy elfogadod, ha már mindenképp fel szeretnéd hozni ezt az orr témát.

Írod, hogy duci is a csaj, ha magas is és nagydarab akkor meg csúnyán állna rajta a kis orr.

2018. febr. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!