Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet jól lereagálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet jól lereagálni egy ilyen tapadós férfit?

Figyelt kérdés
Többször is felmerült már ez az életemben, de eljutottam odáig, hogy már nagyon megelégeltem. Időnként (az utóbbi időben talán többször) online beszéltem valakivel, aki számomra teljesen közömbös és semmit nem akarok tőle, de vannak azonos érdeklődései köreink, amikről tök jól eltudutunk beszélgetni. Szerinte ő ebbe az egészbe többet lát bele, legalábbis bejövök neki, az biztos. Erről soha nem volt szó és nem is akarom, hogy legyen mert nagyon kínos, nem tudom, hogy miért kell mindenből vonzalmi kérdést csinálni és két ellenkező nemű miért nem lehet el normálisan... a lényeg, hogy érzem, hogy valami van. Egyik nap kérdezte, hogy hogy vagyok, hogyan teltek a napjaim meg hogy érzem magam mostanában meg küldtem képet arról, hogy esett a hó az ablakomból és kérdezte, hogy melegben vagyok-e ami egyszerűen annyira triggerel, mert játssza a nagy gondoskodót holott nem a barátom és semmi közöm nincs hozzá. Nem akarok érzéketlen lenni vagy annak tűnni, de mikor olyantól kapsz ilyen kérdéseket meg viszonyulást, akitől semmit nem akarsz, az elég idegesítő. Nem is tudtam és akartam ezt lereagálni, így nem írtam vissza és most napokkal később írt egy ilyet: :( ettől még idegesebb lettem, mert egyszerűen azt érzem, hogy megfulladok, tapad rám mint egy matrica. Hogy lehet erre úgy reagálni, hogy békén hagyjon és bunkó se legyek?

jan. 24. 13:32
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Micsoda?? Ez most komoly, hogy azért mert A HÓRÓL küldtem neki képet, mert ő másik országban lakik, abból már azt kell gondolni, hogy több lehet ebből?

Utolsó jól írta, hogy valaki kedves és ilyen szinten félre van értve.. azért egy mindennapi dolgot megosztok egy másik emberrel, nem azt hogy milyen színű bugyit vettem fel hanem a havat, elég súlyos hogy ide lehet jutni. De értem, legközelebb még ennyit se fogok, sőt semmit..

jan. 24. 16:37
 12/15 A kérdező kommentje:
Egyébként a közös érdeklődés és hogy amiatt szóba elegyedsz valakivel, teljesen mindennapi, aki ebből messzemenő következtetéseket von le, az retardált, ja és mindezt úgy hogy meséltem neki hogy szeretek valakit, elég sok részletet el is mondtam amit ennek függvényében bánok is
jan. 24. 16:38
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

11

Most azért sértődtél meg, mert érzed, hogy igaza van a kommentelőknek. De nem kell átesni a ló túloldalára, lehet barátkozni férfiakkal. De ha ennyire eleged van valakiből és tudod, hogy neki meg tetszel, akkor határozottan el kell utasítani

jan. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem sértődtem meg egyébként, tudom hogy úgy tűnik, de nem, csak kiakasztott ez a srác:D
jan. 24. 17:34
 15/15 anonim ***** válasza:
Retardatnak tartod idegesit. Az ilyent baratnak se tartsd meg mert szegenyt egy eletre haza vagod. Aki bunkoakodik mindig az meg haver se..
jan. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!