Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nem jó kezdet, igaz? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem jó kezdet, igaz? A férfi kijelentette, hogy nem tudna senkihez sem alkalmazkodni.

Figyelt kérdés
Tinderen beszéltem egy férfival. Szóba jött, hogy én lakótárssal élek. Azt válaszolta, hogy "uhh, minden elismerésem, én senkihez nem tudnék alkalmazkodni :D". Kiderült, hogy ő egyedül él és mindig is egyedül élt amióta a szülei vettek neki egy lakást. Nos nekem bekapcsolt valami. Ha nem tud alkalmazkodni, akkor milyen kapcsolat lenne ez? Az ő lakása, én alkalmazkodjak egyedül az ő szabályaihoz. Már rosszul kezdődik. Nem hiszem, hogy folytatnom kéne vele a beszélgetést, ti mit gondoltok?
jan. 24. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Így van.
jan. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kitana. ***** válasza:
91%
Más, amikor egy idegenhez kell alkalmazkodnod, meg amikor közös életet alakítotok ki valakivel. Lakótárssal én sem szívesen élnék. Párnak meg mondjuk olyat keresek, akivel eleve passzolunk a legtöbb dologban, párkapcsolatban sem célom a mindenben alkalmazkodás, persze apróságokban lehet. Erre való az ismerkedés, hogy kiderüljön, mennyire illetek össze🤷‍♀️
jan. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem nem lehet kijelenteni, hogy rossz (vagy milyen) ember amiatt, hogy ő nem tudna lakótársként működni.

Inkább azt kéne figyelembe venni, hogy nem szakította meg az ismerkedést veled, hogy nem élsz egyedül. Ő is gondolhatja rólad, hogy nem vagy önálló, életképtelen vagy.

Azért ismerkedsz, hogy megismerd a másikat és ha kialakul belőle valami értékes, szép akkor össze lehet költözni és egyáltalán nem biztos, hogy nem alkalmazkodna hozzád hogyha egyszer szeretne, tisztelne téged.

Te most úgy őszintén infantilis vagy, vagy kisebbségi komplexusod van amit rá vetítesz ki?

Mondjuk mindkettő gáz valamilyen téren úgyhogy inkább maradj szingli míg nem leszel érett vagy önbizalmat nem nyersz magadtól.

jan. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Miért lennék életképtelen? :D Pénzem nincs sok, az igaz, azért van lakótársam, de a férfinek is úgy lett saját lakása, hogy vettek neki, lehet ő is kénytelen lenne lakótárssal lakni. A lakótárssal lakást nem kell keverni a 30 évesen is anyuval lakó emberekkel, azok közül is azokkal, akik egy szendvicset sem csinálnak meg és nem mosogatnak el, mert anyu megcsinálja. Én ugyanúgy magamra főzök mosok takarítok, csak éppen a pénz miatt csak egy szobát bérlek.
jan. 24. 15:44
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

"Ő is gondolhatja rólad, hogy nem vagy önálló, életképtelen vagy."


Feltételes módban írtam, hogy ő GONDOLHATJA/GONDOLHATNÁ rólad, hogy az vagy simán.


Nem írtam, hogy az vagy. Honnan tudjam? Ő se tudja, sőt lehet eszébe se jutott olyasmi.

Míg te már agyalsz össze-vissza. Már előítéletekkel vagy tele egy mondat miatt, ami nem is rád érvényes szó szerint.

Minek ismerkedsz ha egy mondatban rosszat látsz előre?

jan. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

De most miért sértődsz meg az igazság miatt? Nem is ismered őt és már bemagyarázod, hogy az ő "szabályai" szerint kéne együtt élni. LOL... Hát hová szaladsz? Még randin se vagytok túl a jó Isten áldjon meg.

Főnököt emlegettél, megint feltételezésekbe bocsájtkoztál fölöslegesen.

Te egyszerűen vagy önértékelési gondokkal küzdesz (amin lehet segíteni), éretlen vagy, vagy végtelenül buta.


Magadból indulsz ki...A te "szabályaid" szerint kéne élni, mi? :DDD

jan. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem kell minden kis apró f@szságba mindenféle hülyeséget beleképzelni.

nincs olyan ember a világon akinek a szavait ne lehetne úgy kiforgatni, hogy egy utolsó aljas s..ggfejnek tűnjön.

jan. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy értette, hogy egy idegenhez nem tudna.

Ha meg tenyleg senkihez az egvilagon,akkor szexkapcsolatot keres,nem tudom.

jan. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Legalább korrekt volt.
jan. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!