Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik nehezen és soká kezdték...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik nehezen és soká kezdték el az első kapcsolatukat! Mit éreztetek akkor, amikor minden összejött nektek? Voltak bennetek kétely vagy sokkal magabiztosabbak lettetek? És miért?

Figyelt kérdés

2018. febr. 11. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
A férjem 29 volt, amikor összejöttünk, és előttem nem volt barátnője. Nem azért, mert bármi baj lenne vele, csak -hozzám hasonlóan- ő is úgy gondolja, hogy felesleges járni ezzel-azzal pár hétig/hónapig, inkább az igazi társát kereste. Sosem volt sem extrán gátlásos, sem béna, teljesen jó a problémamegoldó képessége, nem mondtam volna meg, hogy tapasztalatlan, ha nem tudtam volna. 10 éve vagyunk együtt, gyermekeink vannak és imádjuk egymást a mai napig. 😊
2018. febr. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Nem volt bennem kétely, nagyon magabiztosan tudtam, hogy azt a nőt akarom, és kész. És mikor már járás után a gyűrűmre is igent mondott, kiment belőlem minden maradék kisebbségi komplexus.
2018. febr. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

Olyan volt, mint mikor átmész az állásinterjú első fordulóján. Egyszerre van benned az örömteli "húb*meg" is, hogy jé, ez összejött és az aggódó "húb*meg", hogy hogyan fogod ezt a többi dolgoddal együtt menedzselni, milyen partner leszel, hogy fogjátok (és meddig) bírni.


Nem sok változott az önértékelésemben. Konstatáltam, hogy milyen a szex, az egy kicsit adott egy kis nyitottságot, mert nagynak éreztem magam végre én is (18 évesen vesztettem el), meg az identitásom része lett valahol valakinek úgymond a valakije lenni, mégha sosem voltunk ez a tipikus összenőtt pár...


Aztán valahol fél-1 évnél már csak ámultam, hogy bszki, én tudok ilyet? Engem kibír valaki ennyi ideig? Nem is volt nehéz lehúzni ennyi időt, ez tökjó! És végülis azt sem tartottam akkor lehetetlennek, hogy így elleszünk egy életen át. :D Amiből csak 4 év lett, de megérte. :)

N

2018. febr. 12. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Úgy éreztem,hogy egy igazi csoda történt velem.. legmerészebb álmaimat is fölülmúlta. Nagyon boldog voltam, jó ideig el is tartott. Igazából próbáltam kihozni magamból a maximumot ami segített abban,hogy elkezdjem legyőzni a szociofóbiám. Nem gyógyított meg, de hatalmas előrelépés volt. Eltelt azóta pár év de (természetesen már nem vagyunk együtt és nekem azóta sincs senkim) csak most kezdem úgy érezni, hogy normális életet élek. Idén végre meg akarom csinálni és legyőzöm ezt a mentális kórt.
2018. febr. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!