Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak többségét zavarja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak többségét zavarja, ha egy 30-as nő munkanélküli és a szüleivel él?

Figyelt kérdés
jan. 25. 13:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
38%
Engem zavarna, igen. Sőt, ha van munkája, akkor is zavarna, hogy a szüleivel él.
jan. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
52%
Igen. Mert ha a nő 30 -as éveiben nem tudott kialakítani magának egy nyugodt légkört, környezetet, az már olyan is lesz. Mindig vissza fog járni az anyjához mert ezt szokta meg. Máskülönben ha ezt egy pasi írja ki! Szavazzák ezerrel.
jan. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
25%
Savazzák! 2-esvagyok.
jan. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
61%

Pontosan annyira zavarja őket, amennyire a nők többségét is zavarná, ha egy férfi élne így.

Konkrétan: a nők 100%-a alapból kizárná az ilyet.

Fordított esetben annyi a különbség, hogy ha a nő bomba jól néz ki, és bármit megtesz az ágyban, akkor a férfiak egy része (aki nem párkapcsolatot, hanem szexkapcsolatot keres), bevállalná a csajt így is.

jan. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%
Az nem zavarna, hogy a szüleivel él. Én is sajnos jelenleg. De ettől még ellátom magam, mindent elintézek, amit kell és anyagilag sem függök mástól. (értsd: spórolás miatt vagyok itthon, lehetnék albérletben, csak nagyon rosszul jönne ki a matek) A közös otthont megteremthetjük EGYÜTT. Ehhez viszont az kéne, hogy igenis dolgozzon, tartsa el magát és a körülményekhez képest legyen rendezett az élete. Eltartani senkit nem fogok, az ingyen élőket nem szeretem! Nekem az is visszás, amikor valaki munkahelyről-munkahelyre ugrál, nem tud stabilan megmaradni valahol.
jan. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

"Konkrétan: a nők 100%-a alapból kizárná az ilyet."


Ez elég merész kijelentés. Úgy emlékszem, mintha itt is lettek volna kérdések arról, hogy a nő együtt él egy pasival, aki nem dolgozik, és lényegében a csaj tartja el.

jan. 25. 13:53
 7/20 anonim ***** válasza:
32%

Kérdés nyilván lehetett erről.

És a válaszok?????

jan. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
A munkanelkuliseg zavarna jobban, ha gyujti a penzt de szuleivel el, otthon besegit, akkor meg el tudom fogadni
jan. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

#7 Nem a válaszok a fontosak, hanem a jelenség.

De mindegy, mert itt nem ez a téma.

jan. 25. 14:01
 10/20 anonim ***** válasza:
11%
Nekem mindig furcsa, hogy egybelvileg felnott embernek mi szuksege van arra, hogy a szulei nyakan eljen? Most mindegy, hogy no, vagy ferfi az illeto. A sajat lakhatasomat nehogy mar egy masik felnott embernek kelljen megoldania basszus. Milyen felnott az ilyen? Attol meg halt senki ehen, hogy egyedul maradt egy alberletben x ideig. Milyen felnott az, aki a lakhatasat sem tudja megoldani? Ha meghalnanak a szulei, akkot a hid alatt lakna? Ja nem, akkor orokolne, mi? Kiveve, ha a szulei is alberletben laktak. En addig senkit nem tekintenek felnottnek, amig ezt nem tudja abszolvalni. A gyujtogetes meg azert rossz kifogas, mert az elet egyeb teruletein meg lemaradsz, pedig az ember fontosabb, mint a penz.
jan. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!