Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A mai fiatalok többségére a...

A mai fiatalok többségére a külföldi robotolás vagy a hazai munkanélküli, csöves lét vár?

Figyelt kérdés
Akik nem mérnökök, informatikusok vagy atomfizikusok és nem apuci vállalkozásában pénzügyi szakértők meg vállalkozók a pénzéből.
2016. okt. 27. 20:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Mindenkire a halál vár. Ami addig történik, azon kár stresszelni.
2016. okt. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
ha végletekben tudsz csak gondolkodni, akkor igen, az!
2016. okt. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Amelyiket választja. Vagy továbbtanulhat a 8. általános után és akkor még lehet hogy rendes munkája is lesz.
2016. okt. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Szerinted mennyit kellene kapni egy operátornak?!
2016. okt. 28. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Szia, én mérnökként a szakmámban dolgozom és nem panaszkodok (nettó 120e), ellenben pl. faterom szakmunkás (igazi törzskönyvezett alkoholista és szalag harcos az öreg) nettó 260e-et kap, de napi 6-7 órát rinyál.
2016. okt. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Na hát ez az, 120 ezerből nem lehet megélni, csak igen-igen szűkösen. Ezért felesleges tanulni. Én is végeztem egyetemet, de szart se ér ebben az országban.
2016. okt. 28. 09:37
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

Ez fejben dől el, hogy kire mi vár. Érdemes befelé figyelni, hogy mi az amit igazán szeretsz és elindulni abba az irányba. Meg fogsz lepődni amikor jönnek be az életedbe azok a dolgok amikről sosem gondoltad, hogy el lehet érni. Ha érdekel egy történet nézz rá erre.


Üdv,

1 K M

https://www.youtube.com/channel/UCTrKt2f0dhjJaNLP053D2uw

2016. okt. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Ha csaj vagy konnyebb tedd szet a labad es degeszre keresed magad,vagy menj el Gigolonak.
2016. okt. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
Én külföldre mentem, de nem robotolni. Kezdő fizetésem 1000 USD volt nettóban, aztán 1600, majd 2200 USD. Idehaza történt néhány dolog, ami miatt haza kellet jönnöm egy időre, viszont amint megoldódnak, azonnal megyek vissza családommal együtt. Diplomás vagyok, kiválóan beszélek angolul és spanyolul, értek a szakmámhoz, nem csak a papír van meg.
2016. okt. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az általam ismert többség jelszava fiatalon az alábbiak voltak:

- Minek tanulni, úgy sem mész vele semmire. Pedig egy jó szakmából most bőven megélnének.

- Most kell élni, bulizni, piálni, mert később csak a munka lesz...magyarul a saját céljuk is ennyi, fiatalon buli, aztán 40-60 év robotolás, pedig meg is alapozhatnál az életüket. Sőt, én azt látom, hogy a legsikeresebbek akik fiatalon tanultak is buliztak is, és később is párhuzamosan tudnak élni a munka mellett.


A valaki már fiatalon lemond bármi célról, akkor az később sem viszi semmire.

2016. okt. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!