Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akar ez a nő valamit tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar ez a nő valamit tőlem?

Figyelt kérdés
Boltban dolgozom. Vam egy vásárló csaj, aki ha bejön, mindig nagyon csinos, kisminkelt, illatos. Sokat jár a bolt környékén, sokszor látom errefelé, főleg nyitáskor amikor jövök dolgozni. Néha kedvesen kérdezek tőle ezt azt, ennek láthatóan örül. Néha zavarban van. Tegnap amikor fizetett, észre vettem hogy nagyon remegett a keze. Talán tetszem neki?
jan. 26. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezek alapján nem lehet megmondani. Talán igen, talán nem.


Én (nő) is elég jóban vagyok egy pasi eladóval, de nem akarok tőle az égvilágon semmit. Amikor először kérdezett tőlem valamit, ami nem a vásárlással kapcsolatos, én is meglepődtem, de jól esett.

Én is zavarban vagyok néha - nem azért, mert bejönne, hanem mert ilyen vagyok.

A keze bármi miatt remeghetett.


De mint mondtam, minden benne van a pakliban.

jan. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet épp pánikrohama volt és azért remeget a keze vagy valami elvonási tünet. Amúgy meg vannak olyan nők, akik bárhová mennek adnak magukra és kedvesek is...Az ilyen kérdéseknél, csak találgatni lehet.Ezt csak te tudod kideríteni, de nyilvánvalóan nem itt fogod.
jan. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Fuuu tán épp tej kell🤣
jan. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lemegy korán a boltba meló előtt fáradtan, még nem ivott kávét ezért remeg a keze. :D
jan. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig sminkben meg illatosan indulok el.Zavarba is jöttem már,de nem mert tetszett az illető,hanem mert nem tudok mit kezdeni az ilyen kéretlen bokokkal.
jan. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!