Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan lány,nő aki jól néz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány,nő aki jól néz ki és mégis csúnya és szegény pasija van?

Figyelt kérdés
Akibe ráadásul szerelmes is,nem csalná még soha senkivel?Ha jönne egy jóképű milliomos férfi azt is elhajtanà hogy ő szereti a barátját aki három műszakban dolgozik egy gyárban havi 200-ért és se lakàsa se autója?31/F

jan. 27. 11:26
A kérdező szavazást indított:
Van olyan szép nő akinek csúnya és szegény a barátja
Egy szép nőnek csak szép barátja lehet
Egyik szép nőnek csóró barátja van másiknak csúnya nem lehet általánosítani
19 szavazat
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Szoktam arról álmodozni hogy van egy szépségkirálynő barátnőm aki szeret engem és visszautasítja a hozzà közeledő milliomos férfiakat.És nem érdekli hogy minimálbérért dolgozom.
jan. 27. 11:29
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
4. Verziót mondanék legáltalánosabbnak: egy szép nőnek akkor van csúnya barátja csak, ha az vagy gazdag, vagy nagyon jó a személyisége: nagy önbizalom, jó humor, jó kommunikáció.
jan. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
76%
jelen
jan. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
3 szereted is a pàrodat?Nem csalnád még?
jan. 27. 11:34
 5/18 anonim válasza:
80%
nem csalnam meg, sokat veszekszunk de en nagyon szeretem
jan. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ilyen csak akkor fordul elő, ha iszonyat önbizalomhiányos a lány, rossz családban nőtt fel, bántalmazták, lelki sérült és nem hiszi el, hogy jobbat érdemelne.
jan. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
6 vagy azt is hiheti hogy az ő gyári munkás barátjánál nincs jobb férfi a világon mert annyira szereti.
jan. 27. 11:41
 8/18 anonim ***** válasza:
65%
Én is jelen vagyok. 9 éve tart. Nem csúnya, csak nem a nők bálványa. Soha senkiért nem hagynám el. Voltak akik próbálkoztak, de senki nem vonzott soha, csak ő. Nettója nincs 400.
jan. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Kitana. ***** válasza:
81%

Hol adnak 3 műszakra csak 200 ezret? Borsod vagy mi ez? Volt melós exem, de alaphangon ő is 350-et keresett 2 műszakkal, de még voltak ilyen-olyan bónuszok, ami nyilván nem volt fix, elvből nem ment be soha hétvégén, de egyszer volt egy hónap, amikor kellett neki plusz, akkor majdnem elérte az 500-at is a fizetése.

Nekem rohadt mindegy, mit dolgozik a másik, de ezt a meghunyászkodó ostobaságot nem bírom, azt, amikor valaki elfogadja a szart, nem a munka taszító egy gyári munkásban sem, hanem a felfogás, amiben él a legtöbb, a nekem ez jutott, sose lesz jobb, igaz éhen halok, de legalább közben szarul is érzem magamat, legalább egy nő szánjon már meg, hogy egy minimális öröm legyen az életemben, stb. Ha képesek lennétek munkavállalóként is kicsit több nyomást helyezni a cégekre, nem itt tartanánk, hogy még mindig vannak 200 ezres fizetések teljes munkaidős állásokra. Menjél ki külföldre, ha itthon nincs jobb, ezek meg oldják meg vendégmunkásokkal, ha spórolni akarnak, de aki asszisztál ehhez a kizsákmányoláshoz, az nem érdekel, milyen kedves meg aranyos egyébként.

jan. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%

Van

A családomban is van ilyen

Az összes pasija kva szegény volt

jan. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!