Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ez minden esetben így van...

Ez minden esetben így van hogy egy melós vagy egy portás csak beszélget egy csinos lánnyal,de semmi nem fog történni?

Figyelt kérdés
Vannak munkahelyek ahol egyszerre vannak portások,vannak melósok és irodai munkát végző csinos csajok.Kialakulhat valami a beszélgetésből,vagy nem fog tovább menni a kapcsolat mert ott van a jómódú vállalkozó pasi a csajnak?31/F

nov. 22. 13:34
A kérdező szavazást indított:
Egy jól kinéző csaj nem fog összejönni egy melóssal
Összejöhet egy csinos lány is egy portással,vagy segédmunkással
Már az is valami ha egy csinos lány szóba áll a portással
20 szavazat
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Biztos mindenki látott már ilyet hogy a melós úgy nézi a jó csajt hogy majd kiesik a szeme,a jó csaj csak mosolyog ezen,aztán egyszercsak megérkezik a barátja a BMW-vel,beszáll a csaj,csók,aztán elhajtanak.
nov. 22. 13:37
 2/21 anonim ***** válasza:
48%
Ahol a pénz,ott a nő.Ahol nincs pénz,nincs nő se.A macska se oda megy egerészni,ahol nincs egér.
nov. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, emberek beszélgetnek. Tehetik ezt anélkül, hogy bármit beleképzelnének, esküvőt terveznének már fejben stb.
nov. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
#1 Én még nem láttam ilyet.
nov. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem speciel csinos lany koromban pont az volt a tragediam, hogy egyszeru tokos prolibb ferfiak tetszettek, es ok eldontottek, hogy nem allnek veluk szoba, vagy rossz erzesuk volt mellettem, ugyhogy minden kolcsonosseg ellenere, mint a pestist, kerultek. Akikhez meg szerintuk valo voltam, nem erdekeltek. A pasi tetszett, ahogy a regi Cola reklamban az irodai noknek az ablakmoso. Nem az, hogy mi az allasa.

De mondjuk most fultanuja vagyok beszelgeteseknek bisztrokban, barokban, es tenyleg siralmasan elfajzottak az emberek.

nov. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Van egy szakmám, amiben nem dolgozom, de elhelyezkedtem egy irodaház recepción dolgozni,mint vagyonőr, portás.

Születtek ott kapcsolatok irodai dolgozók között, aminek gyümölcse, babucik lett.

Takarítónők lettek szerelmesek az őr kollégákba.

És a fene sem gondolta volna hogy nekem valaha is bármilyen kapcsolatom lenne egy irodai dolgozó nővel (35).

Közvetlen volt és valamiért mindig hozzám jött beszélgetni.

Ez ment hónapokig, és bevallom őszintén, hogy tetszett is a lány meg nagyon cuki volt a mosolya is.

Sovány volt, szőke hajú, kék szemű.

Mellei se nem kicsik, se nem nagyok nem voltak.

Szóval tökéletes volt.

De "barátságnál" a több nem lehetett közöttünk mert én házas voltam, vagyok.

Láttam, hogy egyre jobban közeledne a lány és már a kollégák is megjegyezték, hogy még a vak is látja, hogy többet szeretne, mint barátság.

Nem volt mit tenni, közöltem a lánnyal, hogy házas vagyok.

Nagyon megsértődött rám.

Rossz volt utána látni egymást.

Azóta megfogadtam, hogy munkahelyen nem engedek közel magamhoz senkit.

Ez így van jól.

nov. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%

#4: már hogy ne láttál volna. :D

Pont úgy, ahogy a Kérdező leírja, csak úgy munkaidő közepén asszongya, "csá, jöttek értem". :D

nov. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%
#7 Ha nem láttam, akkor nem láttam, ez van. :)
nov. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja, én is láttam már olyat. Csak épp van az a szint, amivel egy nő nem tud mit kezdeni. Ha kiesik a szeme bárkinek, úgy bámul engem, viszont ismerkedésnél a "kő kóla?" vagy egy hasonló mondattal indít, az nálam is elvágta magát.
nov. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Vannak csodák, de nem gyakori.

Mondjuk beszélgetni sokszor volt alkalmam ilyen helyeken, afféle bizalmas voltam, szóval utóbbi még reálisabb is, de az, hogy valakik összejöjjenek a két rétegből az nagyon elenyésző.

nov. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!