Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor kezd el hiányozni neked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kezd el hiányozni neked a másik fél?

Figyelt kérdés

Legyen szó szeparaciorol, szakitasrol ...

Mikor van nálad az a pont ,hogy hiányzik?


jan. 27. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Előző szakításnál az első hónap volt amikor ő hiányzott. Utána jött 2-3 hónap "harag" (azért szakított, mert megismert valakit). Már nem haragszok rá, de néha hiányzik az érzés, hogy van valaki melletted. De ha beállítana, hogy újra szeretné kezdeni, nem mennék bele.
jan. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy akkor szakitunk e mikor még ködben vagyok es veszteségnek élem meg, vagy akkor szakitunk e miután már kimutatta a foga fehérjèt mekkora gyökér tud lenni, vagy akkor szakítunk e mikor seniim nincs a földön rajta kivul vagy akkor mikor tele vagyok barátokkal vagy talonokkal.


De szakitas napján vagy pillanatában már azonnal hianyzik a màsik. Az első napok hetek a legnehezebbek.

Amikor kezdek már tisztulni a szerelemből, kopik ki az oxitocin, es ahogy lassan józanodok, azzal párhuzamban kezdem reálisan is látni hogy ilyen emberért sírni is kár.

jan. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2 te no vagy vagy férfi?

Gyökér? Kinek mi a gyökér....de így névtelenül le szólok a másikat, ki tudja ő mit tudna mondani rád...tudod az éremnek mindig két oldala van ,ezzel jobb ha tisztában vagy !!!!

jan. 27. 19:47
 4/4 anonim ***** válasza:
3. Miert irtam volna a te parodrol? En azt irtam ha ÉN szakitok attol függ mily3n emberrel szakitok. Nem mindegy hogy még ködben voltam vagy már ismerem mekkora gyökér.
jan. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!