Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jártatok már úgy, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már úgy, hogy az váltott ki bennetek vonzalmat valaki iránt, hogy megéreztétek a másik fél vonzódását felétek?

Figyelt kérdés
Ez gyakori? Normális jelenség?
2023. júl. 22. 16:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez a hiúság miatt van legtöbbször...
2023. júl. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%

persze hogy nagyon fel tud porgetni


teljesen mas szerelmesneknlenni olyanba aki ha veled beszel rad se néz, meg olyanba aki veled egyutt repked mintha be lennétek állva. ez utobbi bőven jobban doppingol.


es a dopping ragados is tud lenni. amugy lasd szurkolokat vagy amikor vmi csapat egyutt ért el sikereket.

teljesen mas egyedul focizni es gol rugni meg amikor csapatban jatszol. a golöröm is más.

2023. júl. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Jártam többel is tizenéves koromban, hamar szét is mentünk mindegyikkel, az ilyen vonzalom nem tart sokáig ha csak ez tetszett meg benne.
2023. júl. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Így van, ha az tetszik, hogy a másiknak tetszel, az egy fals érzés, nem szerelem. Csupán jól esik az egódnak.


Ha viszont ismered (minden jó tulajdonságával és hibáival együtt), és mégsem kölcsönös, ennek ellenére szereted, az megint más dolog.

2023. júl. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szeretethiányos időszakokban régen rendszeresen előfordult. Nem azért voltam vele mert tetszett a személyisége vagy ő maga, hanem mert szeretett. De általában útközben én is megszerettem.
2023. júl. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
66%
Hol érdekel az engem hogy tetszem egy csúnya férfinek?
2023. júl. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
48%

pedig sokan csak egobol szeretnek.

itt is volt vmi kerdes miert vagy a rlparoddal mitvszeretsz benne


egy rakat olyan válasz volt hogy mert segit neki, szamithat rá, megbizhat benne hogy csaknaz övé szinte egy valasz nem volt arrol ami a kerdes volt hogy a párodban mit szeretsz. mindenki azt irta csak neki mi a jo amit kap.

mindenki keze maga felé hajlik:D

es ezek hiszik hogy szeretik a párjukat.


ezek utan amiket a nárcikrol irnak hogy nem tudnak szeretni meg csak magukat szeretik meg csak forrás a másik aki az egojukat tölti, es csak azt nezik egy kapcsolatban hogy mit nyernek vele, a nárcikra egy panasz nem lehetne jogos mikor a tobbseg ugyanez a szint.

2023. júl. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

#7

Ha nem is pont ebben a megfogalmazásban de egyetértek. Én sose tudom megmagyarázni hogy mit vagy kit miért szeretek, mert nem kellenek nekem indokok hogy szeressek valamit, egyszerűen szeretem és kész :D

2023. júl. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

ha olvastad volna az anyukáknál a botrányt a gyk-n a mit mondanál a gyerekednek miert szereted kerdes miatt:D


a legtobben csak azzal jöttek hogy azt hogy mert a gyereke.

en meg irtam erre hogy mert amugy akkor nem is szereted? egy gyerek kb osszeomolna ha megtudná azt hogy csak azert szeretik mert sajat gyerek es egyebkent semmit nem szeretnek benne. en nem mondanék ilyet.


olyan idegkirohanása lett az anyáknak ebbol mint egy ház :D

2023. júl. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Úristen :D

De amúgy igazad volt, én annál a kérdésnél ugyanezt mondtam volna :D szeretem minden ok nélkül azt kész :D

En abszolút ugy vagyok vele ha már indok kell hozzá hogy szeressünk valakit akkor hátsó szándékaink vannak.

Nekem ahhoz kellenek indokok hogy miert utáljak valakit.

2023. júl. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!