Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakihez nem vonzódom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakihez nem vonzódom annyira és egy laza kapcsolat se működik hosszútávon vele, akkor egy komoly kapcsolat még inkább nem működne?

Figyelt kérdés
jan. 28. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jól gondolod.
jan. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se működne hiszen a laza se megy.
jan. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogy merült fel egyáltalán a komoly?
jan. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Legutóbb barátság extrákkal kapcsolatom volt és két alkalomnál több nem jött össze, mert nem kívántam többet. Sokat mondták nekem azt, hogy adjak lejjebb, de nem működött hosszabb távon laza kapcsolat akkor komoly, hogy működne, hogy lehet lejjebb adni? Vagy akik ezt mondják azok ennyire igénytelenek?
jan. 29. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!