Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Bejön nektek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Bejön nektek az olyan pasi aki gyúr és hamar eljár a keze? Úgy értem ha valaki bánt titeket, akkor nem fél kiosztani néhány jobbegyenest.

Figyelt kérdés
jan. 28. 19:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
30%
A tettlegesség zavarna, de nem hazudok, ha csúnyán nézne mindenkire, aki rám néz, engem nem zavarna, mert engem baromira zavarnak, akik néznek.
jan. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
A gyúrással nem sokra mész,ha a másik fél tud verekedni.Max. a csajodnak kell majd felkaparnia a földről.Rosszabb esetben a rozsdás kést is húzhatja ki a beledből.
jan. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
76%

Mármint olyan, aki érzelmi unintelligencia miatt bűncselekményeket követ el?

Van egy olyan pszichiátriai kórkép, hogy hübrisztofília, mikor valakik erőszakos bűncselekményt elkövetőkhöz vonzódnak szexuálisan.


De egészséges ember nem vonzódik bűnözőhöz.

jan. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
21%
13,ó,pedig rengeteg csajnak jön be a "rosszfiú".
jan. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

14: Ez tévedés szerintem.

De mint írtam, ott vannak a kórképek (sokféle van), akiknek egy az egyben bejön a rossz ember.

jan. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer a kollégám baráti körében az egyik csaj összejött egy ilyen Bunyós Pityuval és együtt ment a társaság egy szilveszteri bulira. Ott egy már nem szomjas hapsi beszólt a csajnak valamit, erre Bunyós Pityu jól megverte. Utána tök "kellemes" volt a baráti társaság tagjainak munkaidőben járkálni egy 200 km-re lévő bíróságra tanúskodni...
jan. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
1. a szex akkor nem lesz túl izgalmas
jan. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ilyen sittes proli tipust meghagyok masnak.
jan. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
76%
Bejönnek a "gyúrós Pityuk", de nem jönnek be a "bunyós Pityuk". Azok jönnek be egyben, akiknek elég a hangjukat megemelni és már nem akarnak vele bunyózni, mert a külsejük elrettentő.
jan. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
25%
Bejon ag illetonek,h vedem az utest es visszsfsmadok egy tokonrugassal es balegyenessel?
jan. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!