Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha közös az előfizet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha közös az előfizetésük az exével?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy lánnyal és netflix és ilyen oldalakról beszéltünk és így jött szóba, hogy az előfizetésük közös és felesbe fizetik a mai napig. Nincsennek együtt két éve. Nos ez bennem további kérdéseket felvetett magamban, hogy akkor közös dolog köti össze őket akkor van miről kommunikálni, mint mondjuk az anyagi elrendezés. Nekem ez ilyen alibi kapocsnak tűnik, hogy akár emiatt legyen valami kontakt, azt mondta ezen kívül nem kommunikálnak egymással.


Nekem ez azért elképzelhetetlen, mert én egyik exemmel sem beszélek meg ami az enyém, az az enyém, ezen az 1500 ft-on meg nem múlik semmi akkor kifizetném magamnak és nem kérdezhetném mindig az exem, hogy átment-e neki a pénz, amit utaltam.


Én látom ezt sarkosan?


jan. 29. 22:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Nekem is kozosek vele, sot mi is ket eve szakitottunk. Joba maradtunk, de ennyi. Mint embert birom, de nem jonnek vele ossze tobbet. Ne lass bele tobbet.
jan. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt már dolgom hasonlóval, ez csak az én véleményem, de engem zavar ha napi szintű kapcsolatban áll az exekkel
jan. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%
Hidd el, hogy ott még szex is, ekkor-akkor.
jan. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
8%
Viszonyt folytatnak.
jan. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%

Ne hallgass már erre a gyakoris bandára, akik BÁRMILYEN szituációra csak annyit írnak, hogy "megcsal!".

Én is az exemmel osztozom a Spotify account-on, jobb dolgom is van, mint új embereket keresni meg többet fizetni minden hónapban, csak mert valami kis önbizalomhiányos randipartnerem ebbe belelát mindenfélét.


Ezzel az exemmel konkrétan semmit nem kommunikalok az évi utalási emlékeztetőn kívül - de egy másikkal még sörözni is járok! Na ehhez mit szólnál?:)

A pasim néha jön velünk:)

jan. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%

én másfél éve egy csomagban vagyok exemmel google, apple, spotify és még ki tudja hol... De én fizetem az egészet, most mit zavar hogy ott van. Nem is beszélünk. Nem akarok semmit tőle.

Emiatt ne aggódj.

jan. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
mármint másfél éve mentünk szét.
jan. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%

Attól hogy két embernek szétválik az útja még nem kell automatikusan összeveszniük. Ha az exéhez húzna akkor vele lenne, nem pedig új kapcsolatot keresne nem igaz?

Még a kapcsolatotok elején jártok, ha majd olyan szintre fejlődik akkor veled lesz közös előfizetése nem az exével. Viszont te már most bizonytalankodsz... szóval ja, hanyagold a csajt, ha ennyire nem bízol sem benne, sem saját magadban.

jan. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
Ez engem is zavarna. Most akkor döntsék el, együtt akarják-e csinálni a dolgaikat, vagy nem.
jan. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező, én pont ugyanúgy gondolkodok erről, mint te. Teljesen jól fogalmaztad meg.

Ez egy alibi kapocs, hogy ne szakadjon meg köztük teljesen a kapcsolat.

Megmondanám a lánynak, hogy köszönöm, nekem ilyen kapcsolat nem kell.

jan. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!