Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha közös az előfizet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha közös az előfizetésük az exével?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy lánnyal és netflix és ilyen oldalakról beszéltünk és így jött szóba, hogy az előfizetésük közös és felesbe fizetik a mai napig. Nincsennek együtt két éve. Nos ez bennem további kérdéseket felvetett magamban, hogy akkor közös dolog köti össze őket akkor van miről kommunikálni, mint mondjuk az anyagi elrendezés. Nekem ez ilyen alibi kapocsnak tűnik, hogy akár emiatt legyen valami kontakt, azt mondta ezen kívül nem kommunikálnak egymással.


Nekem ez azért elképzelhetetlen, mert én egyik exemmel sem beszélek meg ami az enyém, az az enyém, ezen az 1500 ft-on meg nem múlik semmi akkor kifizetném magamnak és nem kérdezhetném mindig az exem, hogy átment-e neki a pénz, amit utaltam.


Én látom ezt sarkosan?


jan. 29. 22:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen filléres dolog nevetséges. Nem mondom higy zavarna de lehet szó nélkül lelépnék ha olyan kedvem van. Szerintem az a normális ha nem is beszélek az exekkel.
jan. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Pont a normális válaszok lettek lepontozva, rövidesen nincs értelme kérdést feltenni vagy normális választ várni.
jan. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem ugyanaz a kategória, de lánybarátomnak közös autó maradt az exével. Összejárogattak közös érdekeltségként, de már soha semmi nem volt köztük. Ha lett volna valaki nekik, annak ezt el kellett volna fogadni.
jan. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!