Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek rendben van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rendben van az, hogy úgy szexeljünk, hogy a párom szülei, es rokonai (gyerekek) a másik szobában vannak mellettünk? Miért nem érti meg, hogy engem ez zavar?

Figyelt kérdés

En megertem azt, ha valakinek ez rendben van, de szerintem a jo szex alapja az, hogy mindket fel kenyelmesen erzi magat.

En vilagosan megmondtam, hogy engem ez a helyzet zavar es nem esik jol ugy csinalni, hogy az egesz haz tele van rokonokkal.

Ez nem egy gyakori eset, altalaban havonta/2 havonta egyszer jon ossze, hogy igy osszegyulunk a csaladjaval.

En nem ertem mi a baja, hiszen otthon szinte minden nap (neha napi tobbszor) szexelunk, tehat nem arrol van szo, hogy sohasem tortenik semmi, es mar nagyon akarja vagy hianyzik neki.

Szerintetek kinek van igaza ebben az esetben?

O azt mondja, hogy ot kiboritja az, hogy en mennyire gatlasos vagyok, es hogy ot ez zavarja, hiszen ez meggatol minket abban, hogy jol erezzuk magunkat.

Tenyleg velem van a gond?


jan. 30. 10:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Ez egy primitív majomember, még mindig a barlangban érzi magát.
jan. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%

Egyikőtökkel sincs gond, mások az igényeitek.

Téged zavar valami, ami őt nem.

Ugyanez megtörténhetne úgy is, hogy ő hűvösebb szobában akar lenni, te meg melegebben. Vagy ő erősebben fűszerezné a sült húst, mint te.

Ezekben nincs olyan, hogy valaki rosszul csinálja, a másik meg jól. Maximum olyan, hogy melyikőtök ízlése egyezik meg több emberével.

Mindenesetre, ha benne nincs annyi nagyvonalúság sem, hogy havonta egy hétvégét kihagyjatok, mikor egyébként szinte minden nap szexeltek, azt rossz jelnek tartom. Egyébként mit csináltok, amikor menstruálsz?

jan. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavarna, csak kibír már havi 1 estét.
jan. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan pasik akiket ez a helyzet még jobban felizgat. Pl hányan vannak olyanok akik nyílvános helyen is egymásnak esnek. Nem vagy gátlásos, ez engem is feszélyezne.
jan. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
A párod egy primitív neandervölgyi.
jan. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

Kicsit engem is beindítana, hogy olyan tilosban csinálnánk..pedig én nő vagyok.

De amúgy a te hozzáállásoddal sincs baj, a legtöbb embernek ez nem férne bele.

jan. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem is feszélyezett egy ilyen helyzet, szerencsére a férjemet is. A legnagyobb baj, hogy akkor akar szexelni, amikor neked nincs kedved (bármi okból). Lehetnél fáradt, vagy feszült a munkától, beteg stb. Havi 1-2 ilyen alkalom azért nem a világvége.
jan. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem mindketten rendben vagytok, csak nem illetek össze. Bár én nem tudnék csöndben maradni, de fel sem izgulnék.
jan. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24%
Ha zavar oda se kell menni, ilyen egyszerű. Nekem se lenne kedvem de el se mennék rokonlátogatóba.
jan. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%
Beteg az ilyen már bocs
jan. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!