Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha itt a fórumon is azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha itt a fórumon is azt írják, hogy nehéz a társkeresés, akkor a kapcsolatban élők miért nem becsülik meg a társukat?

Figyelt kérdés
Szerintem most sokkal több az olyan dolog, ami arra vinné az embereket, hogy kilépjenek egy kapcsolatból, minthogy benne maradjanak, több az exit tábla. Meg szerintem, ha nem bántalmazó kapcsolatról van szó, akkor a legtöbben azért lépnek ki, mert gondolják lesz jobb. Ha tudnák, hogy utána cölibátus, akkor jobban megbecsülnék, ami van. Vagy a cölibátus lehet túlzás, mert ilyen-olyan szexpartnert lehet találni főleg nőknek, de az minőségileg mégsem olyan, mint egy elkötelezett kapcsolat. Meg, ha család is, az sem jó, ha összevissza van.

jan. 30. 13:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Attól. hogy nem bántalmazó, még nem feltétlen élhető vagy menthető kapcsolat.

Attól én nem fogok kínlódni valami fszkalappal egy életen át, hogy a család ne legyen össze-vissza. Hozzáteszem, hosszú évekig voltam egyedül, mire végre a férjemmel megismerkedtünk. Nagyon is értékelem.

jan. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Meg is válaszoltad, mert azt gondolják, lesz jobb is. Aztán sokszor kiderül, hogy nincs jobb, de addigra késő.
jan. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Ha csak rossz van akkor miért is kell kapcsolatban lenni? Sose okozott gondot a párkeresés viszont meg is becsülöm a párom.
jan. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
14%
Megbecsulom a kapcsolatom es igy nehez a tarskereses
jan. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

Szerinted aki kilép egy kapcsolatból, nem tudja hogy milyen az egyedüllét?😂

Pontosan tudják, csak épp jobban megéri nekik egyedül lenni, mint egy olyan kapcsolatban, ami több bosszúságot okoz nekik, mint örömet. Te gondolom ilyen forever alone típusú személy vagy, szóval idegen számodra egy kapcsolat puszta koncepciója is, nem hogy az, hogy vannak emberek akik önként kilépnek belőle, de hidd el, hogy senki sem hülye; az emberek el tudják dönteni hogy mi kell nekik és mi nem.

jan. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30%
Már megint egy fizetett troll gyanús kérdés... túl sok van az ehhez hasonló átlátszó provokációkból mostanában.
jan. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

"Ha tudnák, hogy utána cölibátus"


Nem az a kapcsolat lényege, hogy van kit dugnod.

jan. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%

"Ha tudnák, hogy utána cölibátus, akkor jobban megbecsülnék, ami van."


Nagyon egyszerű vagy. És pont azért szar sok kapcsolat, mert ennyit adnak bele.

jan. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
Megbecsülöm én. :)
jan. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
22%

Buta kerdes. Ennyi erovel ezt is fel lehetne tenni?


Ha A nok szerint minden ferfi egyforma, akkor megis miert valogatnak?

jan. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!