Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Már nem az első alkalom, hogy így járok.

Ismerkedtem egy sráccal ő kezdeményezett nekem is szimpatikus volt én is neki tegnap még nagyon kedvesen írt reggel aztán nem válaszolt arra amit írtam semmit.

Megkérdeztem este milyen volt a napja de még a közösségi oldalaimon is kikövetett reggelre és nem válaszol.

Nem írok neki többet megértem nem akar semmit.

De ez már nem az első, hogy egy férfi egyszerűen szó nélkül eltűnik. Biztos velem van a baj, pedig ugyanúgy keresem a társaságukat mint ők az enyémet, nem is nyomulok és mindig ők voltak akik kezdeményeztek. Miért teszik ezt? Nem jobb lenne ha azt mondanák bocs de inkább hagyjuk ezt?

Rosszul esik mert ő tényleg annyira kedves volt velem mint még senki de nagyon gyerekesnek tartom, hogy annyit nem érdemlek, hogy megírja ez ennyi volt.



2023. okt. 19. 11:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom társkeresőn ismerkedtél vele. Ez ilyen műfaj, sajnos. Többekkel is ismerkednek egyszerre. Ha valamelyik előrehaladottabb állapotba kerül, a többit ghostingolja. Nem veled van a baj.
2023. okt. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

Ugyanez, sőt még ennél rosszabb dolgok is másik oldalról

Ilyeneket ír hogy "tudom még nem beszélünk régóta, de úgy érzem már elkezdtem kötődni hozzád", meg "nem tudom te hogy állsz ehhez, de én komolyan gondolnám ezt veled". Aztán szó szerint egyik pillanatról a másikra eltűnik, nem válaszol stb. De tényleg, azért van már elég komoly tapasztalatom online társkeresésben, úgyhogy felismerem ha valami necceset írok vagy mittudomén, de szó se volt ilyenről. És mostanában nagyon sok az ilyen eset, de lehet csak egyszerűen szerencsétlen időszakban vagyok

2023. okt. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Én úgy állok hozzá, hogy amíg nem is találkoztam a másikkal, addig ez semmi, ez nem "kapcsolat" közöttünk. Tehát semmit sem várok el tőle. Aki eltűnik, az eltűnik, legalább kiderült a személyisége. Lapozni kell tovább.
2023. okt. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

3

Nem várok el semmit de emberek vagyunk és ez azért genyó dolog volt tőle.

Persze nem fogok utána rohangálni, írogatni neki ez ennyi volt, csakhogy ez már nem az első eset én pedig magamat hibáztatom vagy tényleg csak szerencsétlen vagyok.

2023. okt. 19. 11:31
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
Csak nem vagy elég érdekes.
2023. okt. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Nyugi mi is átéltük ezt nagyon sokszor már a másik oldalt. Én már jó ideje megkímélem magam ezektől. :D
2023. okt. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

6

Elhiszem biztosan vannak ilyen nők is csak ügye én a saját oldalamat tudom elmondani.

Hát ez van, nem kellett volna beleélnem magam a semmibe.

2023. okt. 19. 13:26
 8/16 anonim ***** válasza:
87%

"Már nem az első alkalom, hogy így járok."


Sajnos ez trend lett kérdező, ezügyben most inkább ne magadban keresd a hibát. Férfiként is tapasztalom ugyanezt a nőknél, hogy sokan szó nélkül eltünnek, a legkisebb vélt vagy valós hibára, ami nekik épp nem tetszik. De néha még annyi se kell. Néha szó szerint a semmiből, ahogy nálad is. llyenkor nyilván párhuzamosan ismerkedik rakás másik emberrel, aztán ha valakit már fixnek érez - a számára is legszimpatikusabb befutót - akkor a többit offolja ilyen alja ghosting módszerrel.


"Hát ez van, nem kellett volna beleélnem magam a semmibe."


Ez meg igazából a legrosszabb része. Mert a sokadik ilyen fölös kör után tényleg kiég az ember, főleg ha hitegeti is a másik hogy milyen jól érzi magát veled, mennyire fontos vagy neki, aztán egyszer csak így eltünik. Viszont ha meg nincs beleélés, lelketlen és üres lesz az egész. Ráadásul sokkal inkább hajlamos lesz az ember is hasonló lelketlen dolgokat csinálni mással. Tehát ez ilyen negatív körforgás. Nagyon ellene vagyok ezeknek a toxikus trendeknek amik 5-10 éve terjednek, rendesen már csak ezek is tönkrevágják a férfi női kapcsolatokat. És akkor még csomó másik is van, de azt inkább hagyjuk.

Ám kitartás kérdező, remélem találsz valaki értelmeset hamarosan.

2023. okt. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

8

Nem tudom az a jó szó e rá, hogy "kiégtem", de valóban nincs már sok kedvem ehhez az egészhez.

Írt egyébként de nem az utolsó üzenetemre válaszolt és érzem nagyon érdektelen.

Beleuntam azt hiszem a sok felesleges körbe.

2023. okt. 19. 19:11
 10/16 anonim ***** válasza:

#9

Ugyanez, pedig én nem is olyan rég még elég sok lánnyal találkoztam társkeresőről

2023. okt. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!