Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normâlis,ha előttem megnéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normâlis,ha előttem megnéz màs nőket?

Figyelt kérdés
Van aki azt mondja normâlis,van aki azt mondja nem.Szerintetek?Megnézi előttem,és megjegyzést tesz,hogy jòl néz ki .Van aki szerint ez tiszteletlenség.

jan. 30. 13:25
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Hogyan nézi meg előtted, majd kiesik a szeme, vagy végigstíröli egyszer aztán megjegyzi, hogy jól néz ki?
jan. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Megnézi.De ha én is megnéznék jò pasikat,és megjegyzést is tennék az mâr zavarnâ.Amit szabad Jupiternek.....
jan. 30. 13:34
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Dobd ki, mert nem tart egyenrangú partnerként és onnan szedem, hogy neki szabad, de neked nem.
jan. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Tiszteletlenség.
jan. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
"De ha én is megnéznék jò pasikat,és megjegyzést is tennék az mâr zavarnâ." - ebből le is szűrheted a választ!
jan. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
A barátnőm biszexuális és megnéz más lányokat előttem, és megjegyszi milyen jó seggük/mellük van! Ilyenkor mivan?
jan. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%

(De én nem tehetem)

#6-os voltam.

jan. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
26%
Engem ez sosem érdekelt. A férjem nem lesz vak attól, hogy elvett. Nézze meg, nem érdekel, velem jön haza úgyis. Én is ugyan úgy megnézem a férfiakat. Sőt, van amikor én látok egy szép nőt, és mondom neki nézze meg. Attól hogy megnéz valakit, nem fogja az utcán leteperni, nem lesz hozzá semmi köze.
jan. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
95%
Egyrészt ezt alapból próbálhatná valaki kordában tartani, ha a párjával van, de hogy még megjegyzést is tesz, szerintem ez szakítás. És nem konkrétan emiatt, hanem mert iszonyatosan semmibe néz téged.
jan. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"De ha én is megnéznék jò pasikat,és megjegyzést is tennék az mâr zavarnâ."

Ez így nem pálya, miért lennének neki ilyen előjogai a kapcsolatban veled szemben?

febr. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!