Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párok, hogy tudtok külön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok, hogy tudtok külön eljárós programokra időt szakítani?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt látom hogy “nem szabad” vagy “nem egészséges” folyton együtt lenni a párunkkal, igenis kellenek külön programok.

Nekem ez elég fura mert már ilyesmik nélkül is alig van közösen eltöltött szabadidőnk…

Együtt élünk. Mindketten dolgozunk, hétköznapokon hazaérünk este 6-8 között, házimunka, aztán alvásig van kb max egy óra nyugi. Ha épp egyikünk se csinál valami tanfolyamot, továbbképzést. Hétvégéken vagy a családjainkat látogatjuk, vagy próbálunk a közös barátainkra időt szorítani, vagy melózunk, örülünk ha van havi egy hétvége amikor tudunk kettesben pihenni vagy elmenni valahova.

Nincs időnk arra, hogy még direkt “kerüljük egymást”, így se érezzük elégnek az egymással töltött időt.


Másoknak hogy lesz “túl sok” szabadideje otthon? Hogy lehet ezt megszervezni?


jan. 30. 15:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk munka után hétköznap kb egy órányi tennivalónk van, ebben benne van a főzés és vacsora is, utána pedig még van 5-6 óra alvásig, ami rengeteg idő. Főzni sem kell minden nap, takarítani sem, így simán kialakítható egy rendszer.
jan. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Kitana. ***** válasza:
100%

Amikor kapcsolatban voltam, egyrészt korábban hazaértünk, 4-5 körül már mindketten itthon voltunk, másrészt a család és a barátok nem voltak fix heti programok, velük töltöttünk kevesebb időt, egymással többet. Minden hétvégénk szabad volt, én dolgoztam akkoriban néha hétvégén, de max havi 2 szombatot, akkor is délután otthon voltam. A házimunka sem napi fix program, ha mindenki elpakolgat nagyjából maga után mindig, hétvégén takarítottunk normálisan, max egy órás program volt.

Magyarul nincs mindenkinek annyira betáblázva minden perce, mint nektek.

jan. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Eléggé zsúfolt az életetek. Ha nektek tanfolyamok, továbbképzés, hétvégén is munka teszi ki a szabadidőtöket, akkor nem csoda, hogy nem marad időtök. De az elmondottak alapján elég sok időt töltötök már külön. Miért van igényetek még külön töltött programokra?
jan. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Pl a saját családot meglehet látogatni úgy is hogy te nem mész...
jan. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
66%
Ha majd igényetek lesz rá, meg fogjátok tudni oldani. Addig, ha csak azért lenne, mert mások azt mondják, hogy szükségesek, ne erőltessétek.
jan. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

#3

Nincs igényünk, csak nekem fura hogy a csapból is az folyik hogy “muszáj” külön menni ide-oda. Meg őszintén szólva a szabadidő mennyiségére irigykedek. :D


#4

Lehet, de kedveljük egymás családját. :D meg így praktikusabb is, hazaúton el tudjuk intézni a bevásárlást, stb.

jan. 30. 16:21
 7/21 anonim ***** válasza:
76%
Jesszus, te aszerint akarod élni a párkapcsolatodat, hogy mások mit mondanak? Ne már!
jan. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Meg simán csak érdekel hogy akik mennek heti többször edzeni, bulizni, ilyesmik azoknak hogy van ennyi ideje. Ilyeneket én is szeretnék, akár a párommal akár nélküle. :)
jan. 30. 16:23
 9/21 anonim ***** válasza:
Eddig hogy oldottad meg?
jan. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván úgy, hogy nem járnak tanfolyamokra, továbbképzésre, nem látogatják minden hétvégén a családjukat. Más dolgok rovására tudsz felszabadítani időt. Neked kell tudni, hogy mi a prioritás.
jan. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!