Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Diplomatikusan mikor viselkedi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomatikusan mikor viselkedik egy férfi a nővel? Ez sértődöttség?

Figyelt kérdés
jan. 30. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez így elég kevés infó, milyen szituációban?
jan. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak óvatos vele. Nem akar félreértésre okot adni, se pozitívra se negatívra. Ezért is ilyen köztes, semleges, diplomatikus vele.
jan. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. mindenkivel az vagyok civilben (itt meg pont azért nem, mert iszonyúan unalmas a diplomácia), jóóóó sok felszínes kapcsolatom van, aminek pont semmi értelme sincs. Hazudnak, én is hazudok, ilyen a világ.
jan. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Enyhén távolságtartó, tisztelettudó. Nem akar ennél közelebbi kapcsolatot.
jan. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Hát én diplomatikusan is megtudom mondani a véleményem őszintén. Az nem összekeverendő a távolságtartó magatartással. Szimplán úgy fogalmazol hogy ne sértsd meg a másikat, de az sem azt jelenti hogy hazudnod kell.
jan. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Diplomatikus akkor vagy,amikor óvatosan közlöd a másikkal a véleményedet olyan módon,hogy ne bántsd meg.

Távolságtartó pedig akkor,amikor nem szeretnél a másikkal közelebbi kapcsolatot valamilyen okból kifolyólag,ezért megtartod a három lépést.

A közös nevező,hogy egyik esetben sem akar veled bizalmaskodni a másik.Ami egy okos lépés,nyilván a körülmények olyanok,amelyek nem engedik meg az összemelegedést. Gondolok itt munkahelyre,alá-fölérendeltségi viszonyra,házasokra például.

jan. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Lehet tényleg inkább a távolságtartó a jobb szó rá. Olyan hivatalos stílusban nyilvánul meg felém, míg másokkal közvetlenebb, legalábbis én úgy látom.

Azt értem és elfogadom, hogy nem akar velem semmit, de gondolom az összes többi embertől (akik közt nők is vannak) sem akar. Velük mégis közvetlen, vicces, beszédes. Én meg mindig a sablon hivatalos dumákat kapom.

jan. 30. 22:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Velem is voltak ilyenek a pasik. Akkor amikor tudták hogy nekem tetszenek 3 ilyen volt, és gondolom sejtette mind hogy én komolyan gondolom. Egy tippem van, híreszteld hogy van valakid, vagy nézz át rajta...na utána normális lesz. Szerintem ez egyfajta védekező reakció náluk...de persze csak a gyerekesebb butább pasik ilyenek, hát ez van.
jan. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyébként lehet abban valami,amit az utolsó válaszoló ír!

Talán pont így akarja elkerülni az illető,hogy reménykedni kezdj,többet láss a viszonyotok mögé a kelleténél.Érzi,sejti a hozzá való viszonyulásodat és nem szeretne többet annál a helyzetnél,ami jelenleg fenáll.

Más kérdés,mi ennek az oka?Egyik opcióként felmerül házasság,család,gyerek,vagy feljebb áll nálad azon a bizonyos ranglétrán,esetleg ezek kombinációja.Netán nem vagy az esete,ez a viselkedés a kibúvó.

jan. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!