Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Miből érzitek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miből érzitek, ha egy nőtől többet akartok, komolyabban meg akarjátok ismerni? Kifejtem.

Figyelt kérdés

Tegyük fel megismertek valahol egy nőt. Lehet társaság, munkahely, hobbikör bármi. Tetszik nektek külsőre, de ugye az még nem jelent semmit, az nem jelenti, hogy többet is akartok tőle (legalábbis én így gondolnám, de javítsatok ha tévedek).


Mikor, hogyan, hol jön el az a pont, amikor azt érzitek, hogy ezt a nőt meg is akarom ismerni rendesen/komolyabban is érdekel tehát elhívom valahova/keresem stb.?

Mi váltja ki? Bármi jöhet ami eszetekbe jut.


Tudom, hogy szubjektív de ezek érdekelnek.


Fontos, hogy amikor szinglik vagytok, nem zárkóztok el kapcsolat elől stb.



jan. 28. 18:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Amit leírok abban az esetben opció, hogyha külsőre is tetszik a lány.


Tehát, ha szimpatikus a személyisége és intelligens lánynak gondolom akkor elkezdek vele beszélgetni és hogyha vannak közös pontok és úgymond gördülékeny a társalgás akkor eszembe jut, hogy ebből talán lehetne több. Kiváltani úgy nincs semmi extra dolog ami kiváltja, de hogyha érzem, hogy kölcsönösen megvan ez az összhang és érdeklem őt, vagy próbál velem törődni akkor mindenképpen elhívom.

jan. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%

A cuki és szexi gesztusok amit az arcával csinál. Az a szép mellkas ami csak úgy domborodik mikor nyujtózkodik.


Az a pont jól megmarkolható edzett fenék, amit mindig elkap a tekintetem, ha épp úgy van... ...és általában úgy van 😎

jan. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Van amelyik rögtön megfog és nemcsak szexuálisan értve van amelyiknél idő kell hozzá, de kíváncsi vagyok rá. Viszont ilyesmit igazából nem lehet megmagyarázni, nincs rá indok miért érdekel valaki azonnal, valakit meg hiába ismerek meg és megfelelő lenne ha mégsincs mögötte mély érzések egyvelege.
jan. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ahogy mondod az, hogy külsőre tetszik még nem jelenti azt, hogy akarok is tőle komolyabbat.

Nekem több dolog is számít ilyenkor. Például, hogy nagyjából egyforma legyen a habitusunk, az élethez való hozzáállásunk. Plusz ilyenkor mindig figyelem a gesztusait, hanglejtését, viselkedését. Ezeket azért 2-3 randi alatt nagyjából meg tudom ítélni.


És ami a legfontosabb, hogy azt lássam rajta is, hogy van némi esélyem nála. Mert ha azt látom, hogy nem keltettem fel jobban az érdeklődését, és nem nagyon van már kedve hozzám, akkor inkább elköszönök tőle még mielőtt jobban belelovallnám magamat. Bármennyire tetszik is, és bármennyire szomorú leszek utána.

jan. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Szarjatok sünt! Én leírtam őszintén aztán lepontozott a sok szentimentális incel femcel
jan. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5/5

Amit elsőre írtál, az nekem tetszett és értettem.

A második hozzászólásodban fájdalmas tettre szólítottad fel a "gyk" népét.


Szép napot mindenkinek!

jan. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kedves #4! Nagyon hasznos válasz, de talán az nem volt érthető (lehet rosszul fogalmaztam), hogy akkor mi vált ki érdeklődést, MIELŐTT egyáltalán randira kerülne a sor. Tehát megismered valahol, mi indítja el, hogy elhívd randira?
jan. 29. 19:22
 8/11 A kérdező kommentje:

Illetve még eszembe jutott valami. Mondjuk talalkoztok társaságban egy lánnyal/nővel (akkor ismeritek meg), aki abszolút bejön külsőre, de nem sok alkalmatok adódik beszélgetni (mindegy miért), beszéltek de csak egy keveset.


Ilyenkor, ebben a szituációban felmerül, hogy elhívjátok valahova kettesben, elérhetőséget kérjetek rl, ilyesmi? Vagy ez még nem "elég" ahhoz, hogy randira hívjátok/kontaktot cseréljetek stb.?

jan. 29. 19:29
 9/11 Senior Séf ***** válasza:
37%
Vessetek rám követ, de hogy egy lány komolyabban érdekeljen, arra nálam csak az első ejakuláció után kerülhetett sor. Annyi nő van, mint égen a csillag, az élet meg túl rövid, hogy érdemtelenekre pazaroljuk.
jan. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem volt még randi, akkor a puszta kinézete is kiválthat érdeklődést természetesen.
jan. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!