Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen? Mindennap mintha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen? Mindennap mintha teljesen máshogy viszonyulna hozzám. Szerintetek ezt miért csinálhatja?

Figyelt kérdés

Egyik nap mintha totál belém lenne zúgva, másik nap mintha nem is ismerne, harmadik nap mintha egész jó haverok lennénk, negyedik nap mintha bffek. Szóval elég furán viselkedik, egyszer ilyen, egyszer olyan. Nem értem miért csinálja ezt. Van ötletetek?

Egy kicsit rólunk: Osztálytársak vagyunk, mindketten lányok, ő picit ilyen fiúsabb, én meg hát valahol a fiús és a lányos közt (nem annyira szeretem ezt a fiús meg lányos jelzőt, de hátha segít). Amúgy leszbikus vagyok és tetszik nekem. (Ő nem tudja, hogy meleg vagyok, de valószínűleg sejti, mert azért nem olyan nehéz megállapítani rólam, ő nem tudom, hogy meleg e, bár kétlem, mert szokott beszélni arról, hogy régebben milyen pasik tetszettek neki, szóval max bisex, egyébként támogatja az LMBTQt)

Ha van kérdésetek egyéb körülményekkel kapcsolatosan, akkor privátban nyugodtan feltehetitek. Köszi mindenkinek a válszokat előre is.



febr. 1. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért csinálhatja, mert:


a. Tetszel neki, de nem meri magának se bevallani.

b. Tetszel neki, de nem merne téged felvállalni.

c. Nem akar komoly kapcsolatot senkivel valamilyen okból kifolyólag.

d. Egófényezésre tart téged, egyszer hideg, egyszer meleg pontosan amiatt.


Úgy gondolom, hogy nincs nála esélyed, úgyhogy inkább felejtsd el.

febr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tetszel neki. Sima barat. A pasikat szereti.
febr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!