Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakinél próbálkoztál és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinél próbálkoztál és elutasított írtál még neki?

Figyelt kérdés
Én nőként "próbálkoztam" bár a pasi írt először...de utána le se...engem ez annyira bosszantott, hogy gondoltam írok neki majd egy hülye "elfoglalt" dumával jött. Hagytam...tudom nem érdeklem, de olyan irritáló ez így gondoltam megírom neki az "elbocsátó" szép üzenetet...normális megfogalmazásban. Engem nem az zavar h nem kellek, hanem hogy ő írt rám, de annyi gerinc nem volt benne, hogy leírja nem érdeklem, meggondolta, kiváncsi volt vagy annyira üres volt az élete hogy rám írt..azóta sincs senkije amúgy és miután azt érzem nem tetszettem neki gondolom csak szórakozott, na ez idegesít a legjobban...
febr. 2. 20:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert minek?

Nem akarok zaklató lenni.

febr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Miért is járatnám le magam egy idegen miatt?
febr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Mii, zaklató?

Hát egyszer írni valakinek aki az előtt maga írt rám, nem hiszem hogy zaklatás😂

febr. 2. 20:40
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Honnan szeded, hogy hazudott?
febr. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki elutasít akkor minek írnék neki? Nyilván azért utasít el, mert nem akar. Ha meg elutasított akkor nyilván bepróbálkoztam. Innentől kezdve felesleges a társaságommal untatni zargatni a másikat.
febr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. A saját szememben lesüllyednék.
febr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszem a lapot és nem zaklatom a lányokat.
febr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
17%
Ha elutasítana valaki, azzal nem állnék többé szóba, mert ezzel a tettével tökéletesen kifejezte, hogy mennyire tart ("Ön hulladék"), számomra pedig nem létezik egy olyan ember, aki ilyesminek kezel.
febr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
74%
Teljesen felesleges. Elutasított, minek foglalkoznék vele a továbbiakban?
febr. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha írsz neki azzal csak azt árulod el neki h még mindig rajta kattogsz és mekkora hatással volt rád. Ez amúgy megalázó lenne, csak lejáratnád magad. Elutassítottak és pont. Fogadd el.
febr. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!