Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azokhoz szól a kérdésem, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokhoz szól a kérdésem, akik harmadik felek voltak és miattuk szakítottak, váltak. Tudtatok 100 %osan bízni a párokban? Nem fordult meg a fejetekben, hogy ti is úgy jártok, mint az ex?

Figyelt kérdés
febr. 2. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm volt így. Késöbbi férje. Na férjnek ez a 3 hàzassága volt. Kb 3 évig voltak együtt mikor kiderült, hogy nem csak ő volt anno második, hanem még egy csaj, és végig mindig volt más is náluk is harmadik. Ment az igérgetés szakít, csiki csuki, viták párterápia. Na azóta sem tud bizni egy pasiban sem. Egyedül maradt kèt gyerekkel elvàltak.
febr. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én ezt el se tudom képzelni.


Ha pl xy nondaná pár hónap járás után hogy:

Juj de aranyos vagy képzeld amúgy ma ki dobtam érted xy-t hát azzal a lendülettel dobnám ki a csajt mert megbízhatatlan.


Mondjuk aki 3. ként fúr egy kapcsolatot azt meg pék lapáttal kéne pofán b@szni mert ez is jellemző főleg pasik csinálják, hogy friend zónából osztják az észt több reményében.

febr. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem gondoltam erre, bár nekem is mondtak ilyeneket. És nem, nem hagyott el egy másikért, és én sem őt. Viszont valóban ismerek egy olyan párt, akik harmadik miatt váltak, de ott a megcsalt feleség dobta ki a férjét. A szerető hosszú évekig hiába reménykedett, végül feladta.
febr. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3: együtt vagytok még? Mióta vagy meddig tartott a kapcsolat?
febr. 3. 04:48
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Sajnos a férjem meghalt. Egy életen át tartott.
febr. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!