Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti elmondanátok a párotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok a párotoknak hogy harmadik fél miatt szakítottatok?

Figyelt kérdés
Több éves kapcsolat, együttélés után

2019. máj. 7. 20:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%

Elmondanám, addig nem is csillapodna a lelkiismeretem.


De már akkor elmondanám neki, amikor érzem hogy elkezdtem vonzódni valaki más iránt. Tudom, hogy megértené és igyekezne - velem együtt! - helyrehozni a kapcsolatot.

2019. máj. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2019. máj. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
73%
Én nem mondanám el.Igyekezz úgy szakîtani,hogy lehető legkevésbé sérüljön az önbecsülése.
2019. máj. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Izabella220 ***** válasza:
46%
Ha elmondod van gerinced,ha bem mondod el akk nincs.Te nem szeretnéd tudni esetben?Nah ugye.
2019. máj. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
57%

Nem. Semmi értelme.

Maximum, ha nem tudja lezárni és erősködne. Akkor megmondnai, hogy van más.

2019. máj. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ilyenkor a teljes őszinteség csak egyvalakinek jó: annak, aki félrelépett, méghozzá azért, mert könnyíthet a lelkiismeretén. De milyen áron? Közben összetöri és megalázza a másikat.


A megcsalás is g.e.ci dolog, de ha valaki még a lelkiismeret furdalást is az ártatlan félre hárítja, az igazán undorító.

2019. máj. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
52%
A legnagyobb álszent szöveg, hogy te ilyenkor őszinte vagy. A valóság az, hogy könnyítesz a lelkiismereteden.
2019. máj. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Úgyis kiderül ha szakítás után összejössz a másikkal. Valahonnan meg fogja tudni. És akkor eleg egyertelmű lesz.
2019. máj. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Szemét dolog megcsalni a párod, és átliánozni egy másikra. De ettől talán még rosszabb úgy elhagyni a párod, hogy fogalma sincs miért tetted. Azt biztos érezni fogja, hogy nem mondasz igazat, nem mondod el neki az igazi okot. Mindenki másképp dolgozza fel a szakítást, sokaknak szüksége van magyarázatra, hogy megértse miért lett vége, hogy könnyebben tovább tudjon lépni.


Engem is a szeretője miatt hagyott el feleségem sok év után, kisgyerekkel. A szerető már korábban kiderült, sokat beszélgettünk az okokról, de a teljes kép így sem állt össze a fejemben, hogy mi miért történt. Ha még azt se tudtam, hogy szeretője volt, tuti nem értettem volna, nem tudtam volna hova tenni a dolgot.

2019. máj. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, h el kell mondani. Viszont én egyáltalán nem tartom szép dolognak, h mellette ismerkedtel. Főleg, h több éve együtt éltek. Ilyet csak akkor csinál az ember ha nem érzi jól magát egy kapcsolatban. Viszont ha így van, akkor meg meg kell mondani aztán ha nem tudjatok helyre hozni, akkor lezárni, és utána ismerkedni. Most már minden hogyan megalaztad a masikat, ha el mondod, ha nem. De leginkább magadat jarattad le egy ilyen húzással...
2019. máj. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!