Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen belso noi tulajdonsagok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen belso noi tulajdonsagok viselkedes az amimiatt nem jonnelnossze 1 novel akkor sem ha tetszik?

Figyelt kérdés

febr. 3. 09:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem a férfiaknál nincs ilyen, azzal a nővel jönnek össze, akibe valamiért beleszeretnek, legyen az gonosz, rosszindulatú, buta, személyiségzavaros vagy bármilyen.
febr. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%

Akaratos, hisztis, buta nő esélytelen.

De amúgy tudnám még sorolni, de aligha az a lényeg, hogy összegyűjtsem engem mi taszít…

38/F

febr. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%

Nekem egyik baratom egyszer azt mondta a szomszedcsajra, hogy neki nem kéne mert kutyája van.

A pasik szerintem nem bonyolitják tul.

Habár ilyen miatt en is offoltam már pasit társkeren. Mikor irta hogy a kutyával kel fekszik melo után hancúroznak viszi futtatni sétálni. Nekem se kéne ez az élet..

febr. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

- flegmázós, beszólogatós, "mindent jobban tudok"-alkat

- daddy issues-problémái vannak, apakomplexusos (kavartam már ilyen csajjal, hát nem volt jó élmény, az ilyennek addig kell egy pasi, amíg nem talál egy még dominánsabb apucifigurát)

- nincs túl az exén, érzelmileg kötődik hozzá

- antivaxxer vagy laposföldhívő, vagy mi hazánk szavazó

febr. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Bizonytalannal. Amikor sokaig tart a jatszmazas .
febr. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
#3 ha valakinek kutyája van, az nem egy belső tulajdonság…
febr. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
39%
Mert mülső tulajdonság? Nekemaztán 8
febr. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
30%
*külső
febr. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%
Sztem belso. Mert marhára nem nindegy hogy egy cégtelepen tart 2 vérebet telepőrzésre vagy kutyakikepző a rendorségen(vannak ilyen barátaim is), vagy szinte egy gyereke van csak épp kutyaként
febr. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

- Buta (semmivel nem lehet vele beszélgetni, csak a műkörömről, meg a szoliról)


- Lusta (mindent nekem kell megoldanom, takarítást, főzést, mosást, furikázzam ide-oda stb.)


- Hisztis (kövér vagyok? kérdések, miközben 55-60 kiló, ha valami nem tetszik neki, akkor nem megbeszéli a dolgokat, hanem kihisztizi azokat stb.)


- Arrogáns (lenézően viselkedik, és nemcsak velem, de másokkal is, idősekkel, gyerekekkel, állatokkal stb.)


- Flegma (úgy válaszol, illetve úgy tud csak válaszolni, hogy az embernek az életkedve elmegy tőle stb.)


- Anyagias (de az az igazán túlzóan anyagias típus, tehát minden héten költ 100 ezer forintokat valami hülyeségre, persze nem az ő pénzéből, plusz elvárja, hogy minden héten ajándékot kapjon tőlem stb.)



Ezek az abszolút kizáró okok, és ezen nem segít sajnos az sem, ha jól néz ki.

febr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!