Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők felé a vágy kifejezése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők felé a vágy kifejezése tényleg nem taszító csak ha tiszteletlen vagyok?

Figyelt kérdés

Én 19 vagyok, egy idősebb ismerősöm 40-es férfi mondta nekem hogy nem kell játszanom a jófiút, nyugodtan fejezzem ki a nők felé a vágyaimat, pl. ha első randi után úgy érzem szexelni akarok a lánnyal nyugodtan mutassam ki a vágyaimat, persze nagy eséllyel azt fogja mondani ez még korai, de ezzel nincs is gond, egyszerűen csak tartsam tiszteletben a nő határait, ha nem akarja akkor ne erősködjek, de előnyösebb jelezni a vágyat odafigyelve a nő igényeire, mint elrejteni mert az a nőt is elbizonytalanítja hogy mi bajom van, és nem fogja érezni a pezsgést kettőnk között.



Szóval én úgy csináltam eddig hogy így elrejtem a vágyaimat, sokáig nem terelem erre a témát de ez hát nem jött be igazán.



febr. 3. 20:54
 1/9 Kitana. ***** válasza:
100%
A vonzalmadat mutasd ki, ne azt, hogy ott helyben megdugnád, nem kell túlzásokba sem esni. Mondjuk fogd meg a kezét, karját, de ne fogdosd a combját, meg ilyesmi.
febr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Aztán még kiderül, hogy ez viszonzott is? 😆


Hihetetlen mi? Ha hiszed ha nem, heteró nõk akik randiznak veled mert szexuálisan vonzódnak hozzád, szintén éreznek ilyesmit.



Igen, a baj a tiszteletlenség meg ha olyat zargatsz, aki nem érdeklõdik.

febr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11%

Ha ronda vagy, akkor rosszul fog neki esni, kínos lesz a jelenet.


Ha szép, akkor romantikus, "temperamentumos" menő macsóság lesz.


Mennyire nézel ki jól, arany testvérem?

febr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

2.


Vagy csak azért randiznak vele, mert szórakoztató hülyíteni, meg fizet pár cuccot, ami így ingyen van. Nem mindenki ilyen persze, de a kérdező pont van olyan tipikus "madár" így ránézésre.

febr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Főleg azt ne, az elsőn hogy lefeküdnel vele, de tudod mit nem vagyunk egyformák, valakinek bejön az első utáni szex, és másnak még nem...
febr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%

Eddig elrejtetted a vágyaid és mentél is a barátzónába.


Ha egy lány elmegy veled randizni, akkor azt akarja hallani, hogy mennyire odavagy érte.

Aztán majd ő eldönteni, hogy mennyire akarhatod, de egy lépéssel előbbre kell járnod.

febr. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nem kell *jâtszani* a jófiút, nekem jófiú kell. Nem az, akiről később derül ki minden rossz.
febr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Nők felé a vágy kifejezése tényleg nem taszító csak ha tiszteletlen vagyok?"


Ha nekem bedobnád, hogy mennyire ágyba vinnél azonnal otthagynálak, de vannak nők, akiknek imponál és akár benne is lennének.


Szerintem azt kéne megfigyelni, hogy a nőnek milyen személyisége van legalább nagyvonalakban meg azért szerintem azt mondani se kell. Elég a csók, flört és ha tovább hagyja, hogy vidd akkor hajrá.

febr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bejön, addig a pontig MÍG nem ijeszt meg vele.


Nő vagyok, tisztában a testi korlátaimból eredő hátrányokkal, és mivel már két randipartnerem is próbált megerőszakolni, nagyon óvatosan kell adagolni ezt a szöveget.


Szeretem, ha egy férfi határozott, de tartsa tiszteletben az én határaimat, és a nem az mindig nem.

febr. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!