Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik buliban odajönnek, azok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik buliban odajönnek, azok a srácok mind csak szédítenek?

Figyelt kérdés

Van, aki még randira is el akar hívni, és nem mászik rám, tök udvarias, mégis úgy tűnik, mindegyik csak egy szélhámos. Buliban nem is lehet normális pasikat találni?

Csajok közül igenis járnak normálisabbak is, csak meg kell találni őket. De a pasik?


2010. okt. 24. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
ideje rájönni...Még nem késő!
2010. okt. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Dehát a normális emberek is járnak bulizni... :S Ők hol maradnak... vagy buliban mindenki meghibban? Én, aki tetszik, azt még buliban is képes vagyok komolyabban venni. A pasik nem?
2010. okt. 24. 10:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem két barátnőm is buliban találta meg a pasiját.

Szerintem táncolj, beszélgess nyugodtan pasikkal a bulikban. Akinek komolyan tetszel úgyis elkéri vmi elérhetőséged. Aztán a randin meg meglátod milyen bulin kívül. :)

2010. okt. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Jules10 ***** válasza:

Kedves Hölgy! Magamat egy "normálisabb pasinak" tartom (külsőre és belsőre egyaránt) és nem is járok bulizni, sőt párkereső oldalon sem vagyok fent, élem az egyedülállók életét, és biztosan tudom, hogy majd egyszer összefutok a nagy Ő-vel. Addig pedig várok és nyitott szemmel járok.

27/F

2010. okt. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is igazából szórakozni járok barátnőimmel, nem pasizás céljából, csak annyi sráccal megismerkedem, de mind szélhámos... :S Volt, aki még a számom is elkérte, randira is elhívott, utána mégsem lett belőle semmi. Úgy tűnik ilyen helyzetben jobb egyszerre több vasat tartani a tűzben, hátha lesz egy valamirevaló srác egyszer. :D
2010. okt. 24. 10:43
 6/6 anonim ***** válasza:

,,Én is igazából szórakozni járok barátnőimmel, nem pasizás céljából, csak annyi sráccal megismerkedem, de mind szélhámos... :S Volt, aki még a számom is elkérte, randira is elhívott, utána mégsem lett belőle semmi. Úgy tűnik ilyen helyzetben jobb egyszerre több vasat tartani a tűzben, hátha lesz egy valamirevaló srác egyszer. :D"


Én is igazából szórakozni járok barátaimmal, nem csajozás céljából, csak annyi csajjal megismerkedem, de mind ku.rva... :S Volt, aki még a számom is elkérte, randira is elhívott, utána mégsem lett belőle komoly kapcsolat. Úgy tűnik ilyen helyzetben jobb egyszerre több vasat tartani a tűzben, hátha lesz egy valamirevaló csaj egyszer. :D


Kicsit humorosra sikerült a válaszom, de nézd ebből a szemszögből is és akkor majd megérted.

2010. okt. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!