Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezeled ha tartos parkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeled ha tartos parkapcsolatban vagy hazassagban eros vonzalmat erzel valaki irant?

Figyelt kérdés
Volt valakivel olyan, hogy nem akartad megcsalni a parodat, de igy a frusztraltsagod, hogy nem lehet semmi a masikkal a parodra vetitetted ki? Elhidegules, harag, vagy barmi ilyesmi formaban?
febr. 6. 08:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha frusztrált az egyén ahelyett, hogy a kapcsolaton dolgozna, vagy már túl van rajta és mégis úgy érez akkor inkább jobb szakítani.
febr. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%

Most vagyok ilyen helyzetben.

Érzem, hogy rossz hatással van a házasságomra.

Úgy, hogy lezárom mielőtt még tönkre teszem. Nagyon szeretem a férjem és nem csaltam meg.

De 22ev házasság hosszú idő, bármilyen jó is a kapcsolat, el lehet gyengűlni.

febr. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen. Szerettem a párom, de nagyon tetszett egy kolléga. És nem kezdtem vele semmit. Azért nem volt ellenállhatatlan a vágy. Ha adtam volna rá lehetőséget, biztos, hogy lett volna köztünk valami. Jobb pasi volt, mint az akkori párom. De én tudom ezt kezelni. Hogy oké, ez egy helyes pasi, jó ránézni, de nem is ismerem, nem tudok róla semmit. Biztos, hogy nem tenném kockára a kapcsolatomat, főleg, hogy ő nős volt két gyerekkel. az is eszembe jutott, hogy ha még összejönnénk is, mi a bánatot kezdenék egy elvált, két gyerekes pasival?
febr. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt már velem ilyen, de átgondoltam a dolgot, hogy szeretem a férjemet és nem éri meg ez az egész. Elkezdtem a férjemmel többet foglalkozni, nem nézegettem tovább a másik férfi profilját. Majdnem minden nap láttam munkahelyen, de minimalizáltam a kommunikációt is vele, nem beszéltem ki a magán dolgokat töbet. Akaraterő kell hozzá.


Férjem az első ilyen helyzetben beleugrott a viszonyba és igen ő tudatosan elhidegült, balhézott mindenen és engem okolt folyamatosan. Azért is engem okolt, hogy szeretője lett. Ja bocsi, már ex férj.


Húgom mesélte, hogy ő félrement a kapcsolata mellett és azt vette észre magán, hogy bántja a párját. Azt mondta, nem tudott uralkodni magán, több idő kellett mire nemet tudott mondani. Párjával és a szeretővel is szakított.

febr. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Én bárkinek ellen tudok állni, nem a vágyaim irányítják az életem.
febr. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Kerülöm mintha fertőző beteg lenne pl.
febr. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
szerintem meg pont érdemes több időt tölteni az illetővel. és rá fogsz jönni, hogy nem is olyan nagy szám. a fellángolások nagy része puszta illúzió.
febr. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 gergelice16 ***** válasza:

#7 Én ezzel nem értek egyet. Nem gondolom, hogy fertőző betegként kell kerülni az embert, de az sem jó, ha túlságosan belemelegedsz, mert csak jobban fogod hasonlítgatni a párodhoz. És ezzel biztosan nem építed a kapcsolatodat a férjeddel.


Mit jelent számodra a házasság? Ha csak egy papír, ami arra jó, hogy felvehessétek a CSOK-ot, akkor tényleg felesleges erőltetni. Ha viszont azzal a tudattal mentél bele a házasságba, hogy te meg a párod sem tökéletes, mégis egymással akarjátok leélni az életeteket, akkor az alapok már jó helyen vannak.


Tudnál olyan embert találni, akivel sokkal jobb beszélgetni? Akivel jobb a szex? Aki sokkal jobb társad lenne. A válasz az, hogy igen. De ha abból áll az életed, hogy mindig jobbat keresel, elmegy az élet úgy, hogy sosem találod meg a tökéleteset. Ha viszont elkezdesz dolgozni a kapcsolatotokon azzal, akit válaszottál, akkor igenis tökéletessé válhat számodra. Persze sok év házasság után ez sokkal nehezebb, mint a kezdetekben, de a lényeg nem változik. Pont ez a bizalom adja a legjobb dolgot a házasságban, hogy tisztában vagyunk egymás gyarlóságaival, mégis elfogadjuk egymást. Mindig ott van a biztonság, hogy bármi történhet az életben, a párom ott van nekem. Hogy ő egy biztos pont az életemben.


Visszatérve az eredeti kérdésre:

Teljesen normális, ha valaki megtetszik neked. Ezzel nincsen gond. Probléma akkor van, amikor feláldozod a párodat, a teljes kapcsolatotokat, amin éveken keresztül dolgoztatok, csak azért, hogy egy rövid ideig jobban érezd magad valaki mással. Ha eléggé bízol a saját érzéseidben a párod felé, nem baj, ha beszélgetsz azzal az emberrel. De felesleges kísértésre szerintem nincs szükséged, akár kiderül, hogy azzal a másik emberrel jobban összeillenél, akár nem.

febr. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

" Nem gondolom, hogy fertőző betegként kell kerülni az embert, de az sem jó, ha túlságosan belemelegedsz, mert csak jobban fogod hasonlítgatni a párodhoz."

#8 De pont ez az, hogy nem fogsz belemelegedni, mert így könnyen rájössz, hogy nem is olyan nagy szám az illető. Ellenben ha kevesebbet találkozol vele, akkor jobban ki fogja pótolni a fantáziád az illetőről alkotott képet - mindenféle csodálatos illúzióval.

febr. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 gergelice16 ***** válasza:

Nem tudom, lehet hogy sok ilyen esetben a te gondolkodásod vezet a legjobb eredményre. De mi van, ha ismerkedés közben az jön le neki, hogy habár a másik ember sem tökéletes, mennyivel jobban összeillenének. Ez azért is lehet valószínű, mert az évek alatt valószínűleg sokat csökkent a szemében a házastársa, és minden újdonság vonzónak tűnhet.

Én nem kockáztatnék, de lehet, hogy neked van igazad.

febr. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!