Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy otthon ülő nő típus, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy otthon ülő nő típus, és egy olyan pasi aki folyton menne mindenfelé világot látni, tudnak hosszabb párkapcsolatot ápolni, vagy teljesen felejtős?

Figyelt kérdés
febr. 6. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Felejtős.
febr. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Régebben otthonülő típus voltam, nem nagyon mentem semerre.

A párom meg az a típus aki nem bírt megülni a fenekén.

Eleinte nehezen vett rá hogy csavarogjunk. Ma már hiányzik ha nem megyünk valamerre hétvégente😅

febr. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem attól függ, hogy mennyire toleránsak egymással. Úgy nem fog működni, ha a pasi folyton basztatja a nőt és rángatná magával vagy fordítva, ha a nő áll bele a pasiba. A kompromisszum, vagyis a mindketten engedünk és a kettő között valahol félúton megállapodunk, sem igazán megoldás, mert folyamatos diszkomfort lesz mindkét félnek, úgy pedig nem lehet (jól) élni. De arra látok jó példát, amikor mindketten hagyják egymást, a nő hagyja a férfit menni a hasonló (többnyire férfi) haverjaival, ő pedig cserébe bekuckózni a nőt, és egyikőjük részéről sincs még egy enyhe kis rosszallás sem. 10+ éves házasságról van szó, tehát fenntartható, szerintem soha nem is lesz már ebből gond.
febr. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogyan kezelik a felek. A férjem otthonülős, én nem tudok megülni a hátsómon. Van néhány kimozdulós program, amit mindketten élvezünk, ezeket együtt csináljuk, pl. erdőben sátrazás, pihenősebb utazás, koncertek, színház, néha étterem, pub.. A többi mászkálós igényemet pedig nélküle élem meg, utazom egyedül vagy barátokkal, messze élő barátokat látogatok, megyek moziba, szabadulószobába, koncertekre amik őt nem érdeklik, sokat járom a természetet, túrázok, kirándulok, kiállításra megyek, kipróbálok új éttermeket (a férjem ugyanarra a pár helyre szeret visszajárni) ha látok bármi programot ami érdekel akkor megyek - nem naponta, de minden héten többször igyekszem kimozdulni. Ha szeretne valahova csatlakozni, akkor várom szeretettel, de nem kötelező. Ő ilyenkor élvezi, hogy az övé a ház :) Nem erőltetjük rá egymásra a habitusunkat, ő nem marasztal, hogy üljek otthon, én nem erőltetem rá az összes hülye ütletemet, plusz van pár program amit szívesen csinálunk és élvezünk együtt, így teljesen jól működik.
febr. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Felejtős. Én nem is akartam menni mindenhova, csak mondjuk havi 2-3 alkalommal. Ő meg nulla. Persze az elején vitt mindenhova, beetetési időszak. Kidobtam ő meg csodálkozott...
febr. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan habitusúak vagyunk, ezért nagyon jó és kényelmes ha ezt a szempontot vesszük. Neki vannak a hobbijával kapcsolatos olyan dolgai, amik engem hidegen hagynak, amikor azokkal foglalkozik akkor én meg elmerülök a saját világomban és introvertáltként nagyon élvezem ha egy kicsit magam lehetek. Tökéletesen kiegészítjük egymást ebben is.
febr. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!