Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet egy pasi bármennyire jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy pasi bármennyire jó képű, ha nincs elég pénze akkor felejtős?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek? Szerintetek a mai lányok többsége hogyan vélekedik? Mennyire fontos neki az, hogy a srác milyen anyagi körülmények között él? Ha nagyon tetszik neki a pasi, akkor eltekint attól, hogy esetleg még nem annyira jómódú és attól még elkezdi vele a kapcsolatot? F

2019. jan. 5. 17:47
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
46%
Az anyagiak előbb-utóbb a felszínre jönnek. 30 fölött meg már alap a jó anyagi háttér.
2019. jan. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
22%
Persze miért ne
2019. jan. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
25%
Nekem nem fontos hogy gazdag legyen,ha tetszünk egymásnak.De nekem nincs is pasim.😅
2019. jan. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
81%

Fejezzétek már be a b..romságaitokat. Nem az anyagiakon múlik, hogy valakivel összejön-e egy nő vagy sem.


De ha közel a 30-hoz se képes beosztani a pénzét, nem tud felállítani fontossági sorrendet, akkor persze, hogy felejtős.


Pl. nálam, ha egy férfi dohányzik, alkoholt fogyaszt és elhízott, az nálam eleve kizáró tényező már azonnal!

2019. jan. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
27%
Lenyeg,h jol nezzen ki . De a fodrasz meg a ruhak meg a sportszerek nincsenek ingyen.
2019. jan. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
12%

Igen!


Hiába vagy olyan pasi, mint Rájengoszling, ha a vágóhídon, minimálbérért mosod, napi 12 órában a sertésbelet.

2019. jan. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
10%

Mit erek a pénzzel ha a férfi ronda? Szexeljek a pénzzel? Okoz a pénz orgazmust !? Nem

Nekem sokkal fontosabb az hogy helyes , jóképű legyen a férfi mint pénzes

Amugy is külön kassza híve vagyok , pénzben nem jó kozoskodni egy kapcsolatban. Szajitaskor rám senki sem fog köpködni meg hisztikézni hogy jajjj csak kihasznált anyagilag meg jajj mennyi mindent vettem neki

Nekem ne vegyen semmit se egy farok , ne adjon pénzt , nem kell a hülye vacak gazai meg ajándékai . Csak nézzen ki jól , legye humoros , szeressen fesztiválokra és bulizni járni velem.

N24

2019. jan. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
58%
Ha olyan pasi mint Ryan Gossling és még értelmes is akkor tőlem moshatja a disznó belét a vágóhídon vagy ahol a kedve tartja.
2019. jan. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
35%
Van az a nő szerintem,akinek a pénz elköltésének gondolata okoz orgazmust szex közben.
2019. jan. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
49%
8, xddddd
2019. jan. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!