Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezhetnek ilyen "eltűnések"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Drogba56 kérdése:

Létezhetnek ilyen "eltűnések" messengeren? Alább kifejtem.

Figyelt kérdés
Van egy lányismerősöm, akivel egy nagyon bonyolult szituációban voltunk/vagyunk, nem vagyunk együtt, meg talán nem is lehetnénk a távolság miatt. Na meg nekem van párom, jelenleg, neki meg volt, most már nincs. Igen, elég szar a helyzet, de itt nem arról volt szó, hogy én szeretőt keresek, csupán csak kölcsönösen vonzódunk egymáshoz, testileg és lelkileg. A lényeg az, hogy már minden megtörtént (csók, szex) és nagyon sokszor elmondta, hogy szereti a társaságom, szeret velem lenni és sokat jelent neki a velem eltöltött idő, szóval a lényeg, hogy nem csak én látok bele dolgokat ebbe az egészbe. Viszont bizonyos időközönként, totál hektikus módon, napokig nem ír messenger-en, nem is válaszol az üzeneteimre és (mivel mindent meg tudunk beszélni) amikor ezzel kapcsolatban kérdeztem, akkor azt mondta/írta, hogy ez egyáltalán nem ellenem irányul, csak ő amúgy sem egy nagy messenger-es és mivel neki is komoly problémái voltak, valahogy ilyenkor úgymond bezárkózik. Én ezt el tudom fogadni, de megérteni nem, mivel én egyáltalán nem ilyen vagyok. Szerintetek létezik olyan, hogy aki nekem fontos és hiányzik, annak napokig nem válaszolok, mert én úgymond most "becsuktam az ablakot" kicsit?
febr. 6. 21:07
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
89%

Szóval van párod, és közben mással is lefekszel, és emiatt töröd a fejed, hogy akit szeretőnek tartasz, az miért nem keres gyakrabban miközben van párod? És azért nem lehettek együtt, mert távolság van, nem pedig azért, mert talán párkapcsolatban vagy mással?


Mi ez a mindfuck kérdés

febr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Nézd, leírtam, hogy itt nem szeretői viszonyról, hanem annál komolyabbról van szó, persze azzal együtt, hogy ez semmiképpen sem egy normális szituáció és nyilván én sem menedzselem jól, ezt elismerem. De a kérdés nem erről szól.
febr. 6. 21:46
 3/34 anonim ***** válasza:
65%

Szia, nagyon hasonló a helyzetem. Volt párommal szakítottunk a szeretője miatt, nagyon durván örlődött kettőnk közt, de mondtam, hogy nem leszek csak egy opció.

Amikor találkozunk a gyerek miatt, egyfolytában mászik rám. Szeretheti ám azt a nőt... Gondolom ezt a csaj is látná, ha nem lenne szerelmes. Ja, neki is férje és gyerekei vannak.

Ebből gondolom, hogy fogalma sincs mit akar, a helyedben menekülnék.

febr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
86%
Hát akkor azt hogy hívod, hogy van párod, és mással is lefekszel és vele töltesz időt? Ha kölcsönösen vonzódtok, akkor minek vagy a pároddal? Mindenkivel kibaszol így
febr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Igazából ő le is írta/el is mondta, hogy egyrészt még soha nem volt ilyen szituációban, hogy a másik félnek párkapcsolata lett volna és nem is szereti az ilyeneket, másrészt pedig ha nem is lennék kapcsolatban, a távolság is komoly tényező lenne. Ellenben hiányzom neki, elég mély a viszonyunk és nagyon sokat gondolok rá, csak ezeket az eltűnéseket nem tudom hová tenni.
febr. 6. 21:54
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy elhidd már, hogy nincs senkije vagy hogy túl van az exén.
febr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
4-es, az én olvasatomban a szeretői viszony az csupán a testi vonzalom kifejeződése, itt többről van szó, viszont ha nem is lenne párom, a távolság akkor is negatívan befolyásolná az egészet, másrészt meg meló miatt voltunk együtt, egy helyen, ami már nem áll fent. De semmiképpen sem korrekt dolog ez a részemről, ezt is elismerem.
febr. 6. 21:57
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerető = párkapcsolatban vagy, és a párod mellett más valakivel is olyan gesztusokat élsz meg, amit alapból csak a pároddal élhetnél meg, ha monogám kapcsolatokat vesszük.


De tudod mit, kérdezd meg a párodat, hogy mi a véleménye erről. Ja és hangsúlyozd neki ezt a súlytalan érvet is, hogy "amúgy se lehetnétek együtt, mert távolság van", ez nagyon fontos részlet, hátha másképp fogja emiatt megítélni a párod ezt a szeretői viszonyt.

febr. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Oké, akkor szerető, most boldog vagy? A kérdés még mindig nem erre vonatkozik persze. Amúgy olyan jó, hogy itt neten mindenki gáncstalan hero, hibátlan és makulátlan ember, aki még a szemetet is szelektíven gyűjti. Ítélkezni a legkönnyebb, ha közhely ez, ha nem.
febr. 6. 22:04
 10/34 A kérdező kommentje:
6-os, nincsen túl olyan értelemben, hogy elég durván zárult le a kapcsolat, ami traumatizálta is, ez biztosan kihatással van a fentebb említett dologra.
febr. 6. 22:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!