Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel hosszú a kérdésem meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel hosszú a kérdésem meg minden, így üzenetben olvashatjátok. Mit gondoltok errol?

Figyelt kérdés

Együtt voltam egy lánnyal tavaly közel 5 hónapig majdnem. Nem volt szex és csók sem közöttünk. Megadott nekem viszont mindent és anyagi segítséget is ,és állandóan mellettem volt reggeltől estig. Még éjjel nappal vele Többek között vallási meggyőződés miatt,mivel általam tért meg,mivel én tagja vagyok egy felekezetnek.Előtte neki sok pasija volt viszont. Az exet nem tudta elengedni. Kapcsolatunkban többször említette ,és azzal sem volt semmi. Mert ezt az exe is elmondta nekem. Azért is szakadt meg még a kapcsolat mert többször nem mentem el dolgozni. Nyilván a kapcsolat megszakadás után ezt kijavítottam. Sokat veszekedtunk a vége felé. Többször bolond módon viselkedett a hölgy. Édesanyjat is például fojtogatta és engem is megfenyegett. Mindenesetre én félévig gyötrődtem vele . Nem tudtam elengedni. Hiába próbálkoztam más nővel. Iy legutóbb írtam neki egy levelet. Abban azt mondta engem sose szeretett,és hogy elmebeteg vagyok. Meg hogy állítólag neki már van vőlegénye és jegyese is. Az exevel is beszéltem azt mondta ez fals dolog,mivel neki még év végén irogatott leveleket. Korábban neki is traumákat okozott és ez az exe nárcisztikusnak nevezi ezt a hölgyet.Én szeretnék egy új társat de,van bennem egy bosszúállás. Nem tudom mitévő legyek.mert akartam új életet más nővel érzelmi gát volt. Mit gondoltok erről? Kérlek normális válaszokat írjatok ami talán segíthet nekem .

UI: voltam pszichológusnal ezzel és vallási segítséget is kértem. Azaz a hit és a tudomány segítségét is igénybe vettem. Nem tudom hogy lehetne jó életem, nagyon traumatizalodtam. Mit tegyek?



febr. 9. 13:30
 1/6 anonim válasza:
100%
Ha már a hitet bele írtad ,akkor tudhatnád ,hogy a bosszúállás nem jó dolog ha tényleg hívő ember vagy akkor imádkozz ,hogy verje ki a fejedből a nőt
febr. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Egy nagy katyvasz az egész, főleg a végén. Amúgy azt gondolom, hogy szerintem senki nem érti, hogy mi a kérdés...
febr. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Érdekes ezt a szexualitásban olvasni, miközben állításod szerint sosem volt köztetek szex de még csók sem. Na nem baj, fogadjuk el.


"Nem tudom mitévő legyek.mert akartam új életet más nővel érzelmi gát volt. Mit gondoltok erről?"


A tanácsom az hogy próbáld teljesen feldolgozni magadban a dolgokat. Látom elkezdted, de folytasd, és csináld amíg hat. Utána kezdhetsz új nővel, de olyat keress aki hozzád hasonló. Bosszút meg felejtsd el, ha exe szerint is problémás a nő akkor tudd le tanulópénznek, és tartsd meg tőle a távot innentől örökre.

febr. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3, én is ezzel kezdeném, hogy ez mitől szexualitás? De.. Nem vagyok sem vakbuzgó vallásos, sem hitetlen, hogy miben hiszek, az én dolgom, de tavaly egy nő nagyon megkeserítette az életem, majdnem rendőrségi eljárás is lett a dologból, én is sokáig dédelgettem a bosszút, de már elengedtem, és sajnálom őt, és annak örülök hogy megszabadultam tőle.. Nem tudom a kérdezőnek tudományosan igazolni, de azért az igaz, hogy amit a "rendszerbe tolsz" amit másokkal teszel, azt kapod vissza, volt a koleszunkban egy kegyetlen nevelőnő, mindenki félt tőle, lelki elrettentést alkalmazott, mikor már elfelejtettem hogy miket tett, jött a hír hogy alig bír mozdulni, szinte lebénult.. Nyilván nem kell szét osztani minden kéregetőnek az embernek a vagyonát, mert akkor meg balek, de ha nem segíthetek valakinek, akkor nem hátráltatom legalább. Próbáld meg lassan ignorálni a csajt, én is lassan felejtek, főleg, hogy sokat vagyok egyedül, elvileg lenne egy párkapcsolatfélém is, csak bonyolult, de sokat gondolok a nem egyszerű exeimre és bizony gyakran a határán állok annak, hogy megkeresem őket.
febr. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elsőre nekem is a bosszú szó akadt meg, ez neked, hogy fér bele a vallásoságba?

Na meg elmebetegnek nevezed őt, holott szerintem nálad is vannak bajok, jócskán. Bár az, hogy hagyta magát "megtéríteni" meg fojtogatta az anyját róla is sokat elárul. Szerintem két kattant megtalálta egymást akkoriban. Sokszor nem mentél el dolgozni, ő támogatott anyagilag. Ez a másik dolog ami a vallásosságal nekem ütközik. Te meg felekezetbe jársz de lusta vagy, bosszút forralsz. Olyan hívő vagy te aki oda menekül, eljatsza a hívőt de semmi közöd a valláshoz.

febr. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem azóta ,van munkám és rendeztem az életem ezen részét.
febr. 9. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!