Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, egy ilyen férfi 10/?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, egy ilyen férfi 10/?

Figyelt kérdés
külső 10/10, belső 10/10, de a fogai 10/5 mondjuk. Kicsit rendezetlenek is, nem a legfehérebbek. Viszont figyel rájuk és a jövőben szeretne fogszabit, illetve a lehelete is rendben van. Akkor így is marad 10/10, vagy ez off?
febr. 10. 10:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
A nők nem osztályozzák a férfiakat számokkal. Ez az incelek retardáltsága. Élőben kell látni, meg kell ismerni, és akkor eldől, hogy tetszik-e vagy sem.
febr. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%
Olyan nincs, h 10/10 külső és belső. Mindenkinek vannak hibái, pl ha hagyja elrohadni a fogait, az igen nagy belső és külső igénytelenségre utal. Távol áll a tökéletességtol.
febr. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
A hozzászólásod alapján a szövegértési készséged is távol áll a tökéletességtől.
febr. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha megvan minden foga (most nem a bölcsességfogra gondolok, hanem a kirakatra), mossa és nem büdös a szája, akkor teljesen ok.

A hófehér fog természetellenes egyébként.

febr. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

első és második válaszoló, nem fűznék ezekhez semmit, van baj odafent.

így van hármas😂

#4 igenigen így értettem, ezt nem írtam bele, bocsi.

febr. 10. 10:28
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
És magadról állítanak, hogy 10/10 pasi vagy? Vagy ki állította ki rólad ezt a bizonyítványt? Van valami központi emberertekelo rendszer?
febr. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
nem rólam van szó, ez egy feltevés. senki sem mondta, hogy akiről szó van az én vagyok.
febr. 10. 10:40
 8/20 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon abszurd egy példa ez. Az ég óvjon mindenkit az olyan emberektől, akik 10/10nek állítják be magukat külsőleg és belsőleg is. Meg aztán hogy lehetne külsőre 10 ha közben a fogai össze vissza állnak? Ráadásul ha ennyire nincs önkritika és ennyire téves mozi fut valaki fejében hogy ő minden más téren 10/10, akkor azt is biztosra érzem hogy a fogaival se csak annyi lehet a probléma hogy csálén állnak és kicsit sárgák. Hanem hatalmas bajok lehetnek a száján belül is.
febr. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%
Henry Cavillnek sem egyenesek a fogai, mégis a világ egyik legjobb pasija.
febr. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak megerősíteni tudom, hogy a 10-es skála férfidolog, a nők nem így értékelik a férfiakat. Ha jó a szájhigiéniája, akkor nem okoz gondot az, ha nem rendezett a fogsora.
febr. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!